fbpx

Що я тільки не робила, під яким приводом не старалася завести розмову, дочка мене навіть слухати не хоче. Анна переконана в тому, що сходивши до РАЦСу з іншим чоловіком я зрадила батька. Але ж я не можу все життя носити чорну хустину. Лише старша дочка знайшла до Анни доріжку, після чого все розповіла мені. Боюсь, добром це не закінчиться

Що я тільки не робила, під яким приводом не старалася завести розмову, дочка мене навіть слухати не хоче. Анна переконана в тому, що сходивши до РАЦСу з іншим чоловіком я зрадила батька. Але ж я не можу все життя носити чорну хустину. Лише старша дочка знайшла до Анни доріжку, після чого все розповіла мені. Боюсь, добром це не закінчиться.

Мене звати Орися і мені наступного року виповниться п’ятдесят. 23 роки я прожила зі своїм першим чоловіком. На жаль, вже чотири роки його немає на цьому світі.

Я залишилася одна з двома дітьми (22 та 19 років). Першого чоловіка я не любила як чоловіка, але дуже поважала і цінувала як людину.

Ярослав для мене був рідним і близьким. Я не можу поскаржитися на щось в нашому шлюбі.

Відхід Ярослава я переживала не просто, і так склалося життя, що через рік після його відходу я зустріла чоловіка, якого покохала всім серцем і душею.

Кохання таке, якого я за все життя не відчувала. Доньки теж це помітили. Старша за мене була дуже рада, а молодша на диво ніяк не відреагувала.

З Орестом наші стосунки розвивалися дуже швидко, він зробив мені пропозицію, і ми розписалися. На даний час живемо в нього.

Старша дочка вже заміжня і вони живуть із чоловіком у їхній власній квартирі, з нею дуже теплі та близькі стосунки. З молодшою Анною все не так просто.

Вона одного разу почула мою розмову з моєю найкращою подругою про мого першого чоловіка та нинішнього. І все! Вона зовсім від мене віддалилася.

Ми практично не спілкуємось. Коли я телефоную чи хочу приїхати, вона завжди шукає привід для відмови. Сама ніколи не дзвонить і не приїжджає.

Я намагалася з нею поговорити, розговорити її, але все вийшло лише гірше. Анна розплакалася і кинула слухавку. Поговорити з нею змогла старша. Від неї я все дізналася.

Читайте також: Декілька місяців тому Олена почала жалітися, що Андрійко відстає в англійській. Всі її натяки йшли до того, щоб я помагала їй в оплаті репетитора. Я погодилася, це ж мій рідний онук. Але нещодавно я задумалася про наступне. Раз, а то і два рази в місяць, в моєї Оленки міняється колір манікюру. Я коли в своєї сусідки дізналася ціну цієї процедури, мало зі сходової клітки не звалилася. Виходить, дочка мене обманює!

Для Анни я зрадниця. Їй шкода та прикро за батька. Вона його дуже любила (татова доня). Мого щастя вона зрозуміти і прийняти не хоче і не може, спілкуватися зі мною теж не може і не хоче.

Сама вона теж, незважаючи на вік, до кінця пережити його відхід не може і досі нудьгує та сумує за ним.

Я не знаю що робити. Ореста я дуже кохаю, але якщо потрібно вибирати між чоловіком та донькою, то без запитань я виберу дочку.

Напевно, виходу нема. Поясню все Оресту і подам на розлучення.

Скажіть мені, люди добрі. Я справді щось роблю по відношенню до колишнього чоловіка погане?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page