fbpx
Суспільство
Що ж сталося між ними насправді – ексдружина Віталія Кличка вперше відверто прокоментувала їхнє розлучення, розклала по поличкам

Що ж сталося між ними насправді – ексдружина мера української столиці Віталія Кличка Наталія вперше відверто прокоментувала їхнє розлучення, розклавши все по поличкам. І правильно зробила – краще пояснити аудиторіє все як є. ніж розручення відомої пари обросталоб плітками.

Отже, розлучення Віталія та Наталії Кличків стало серйозною несподіванкою для багатьох шанувальників колишнього боксера. Вони, як відомо, побралися ще далекого 1997 року. Багато років шлюб українських знаменитостей був прикладом вірності та надійності.

Але це сталося, і Наталія Кличко сама розповіла про розлучення і що є причина розриву зірок.

17 серпня 2022 року колишня співачка та модель Наталія Кличко розповіла про розлучення з Віталієм, вперше прокоментувавши розлучення з колишнім боксером.

Своїми роздумами українська знаменитість поділилася в особистому блозі у соціальній мережі Instagram. Що цікаво, рішення розірвати шлюб після двох десятків спільного життя було взаємним. наголосила пані Наталя.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Natalia Klitschko (@natalia_klitschko_official)

Вся справа в тому, що подружжя тривалий час жило в різних країнах. Так, наприклад, поки Віталій Кличко залишався у Києві, Наталя жила у Німеччині. Проте, судячи зі слів колишньої моделі, зла ніхто з них не тримає один на одного. Більше того, вони змогли зберегти дружні стосунки.

«Я вдячна за все, що було на нашому спільному шляху завдовжки 25 років. Наше розлучення — це обдумане, взаємно прийняте рішення. Так склалося, що за багато років життя у різних країнах наші шляхи поступово розійшлися», – поділилася Наталія Кличко, опублікувавши одну із спільних фотографій із Віталієм.

За роки щасливого спільного життя Наталя та Віталій Клички стали батьками трьох прекрасних дітей.

Син Єгор-Деніел народився у 2000 році, дочка Єлизавета-Вікторія у 2002 році та син Максим у 2005 році.

Як запевняє їхня мама і колишня співачка Наталія, їх з Віталієм розлучення ніяк не позначиться ні на вихованні спадкоємців, ні на спілкуванні з обома батьками.

«Ми виростили трьох приголомшливих дітей і залишаємось для них назавжди їхніми батьками. Між нами, як і раніше, дружні, повні поваги стосунки. Ми завжди підтримували і продовжуватимемо підтримувати один одного за будь-яких обставин. Я бажаю Віталію тільки всього найкращого. Нова “глава життя” починається», – написала Наталя у своєму блозі в Instagram.

Нагадаємо, що Наталія та Віталій Кличко пов’язали себе узами шлюбу 26 квітня 1997 року.

Та, на жаль, як це буває у житті, через 25 років їхні почуття одне до одного охолонули.

Першим про розлучення повідомив колишній боксер. 15 серпня 2022 року очільник Києва повідомив, що «різні інтереси та різне життя» змусили його з дружиною розійтися. Проте вони залишилися у добрих взаєминах.

Що ж, сподіваємося, у кожного з них попереду успішна нова доррога і бажаємо віталію і Наталії всього найкращого у майбутньому.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page