fbpx
життєві історії
Щоб Данелія не хвилювалася, чому мама її так пізно забирає з садка, вирішила зателефонувати колишньому чоловіку. – Що тобі ще від мене потрібно?, – зухвало відповів Орест. – Я не відмовляюсь від аліментів. Все справно сплачую. У мене тепер інша сім’я, якій я також потрібен. Якщо ти забула, ми розлучені, і вже давно. – Хочу тобі нагадати, що Данелія така ж моя дочка, як і твоя, – спустила я Ореста “на землю”

Щоб Данелія не хвилювалася, чому мама її так пізно забирає з садка, вирішила зателефонувати колишньому чоловіку. – Що тобі ще від мене потрібно?, – зухвало відповів Орест. – Я не відмовляюсь від аліментів. Все справно сплачую. У мене тепер інша сім’я, якій я також потрібен. Якщо ти забула, ми розлучені, і вже давно. – Хочу тобі нагадати, що Данелія така ж моя дочка, як і твоя, – спустила я Ореста “на землю”.

Вона просто в кабінеті лікаря розплакалася. Яна знала, що їй не можна здаватися, але, мабуть, терпець урвався. Жінка не хотіла цієї “бурі”, проте мирно вирішити все не вдалося.

Деколи люди розходяться, бо характери не зійшлися, розлюбили одне одного, не можуть ужитися. Ну, не виходить жити так красиво, як показують у фільмах. Так сталося і з Яною.

Після розлучення їй довелося працювати не лише вдень, а й уночі. Все б нічого, якби не маленька дитина. Данелії було всього 2,5 роки, а сад працював лише до шостої години. Вона почала телефонувати чоловікові і просити його про допомогу, хоча б зрідка глянути за донькою після саду.

– Я нічим тобі не зобов’язаний! – відповів Орест.

– Мені? Данелія така ж твоя дитина, як і моя, ти її рідний батько, — здивувалася Яна.

– Не зовсім так, мені треба думати про себе. Аліменти я плачу — це єдине, що я вам зобов’язаний. Я розлучився з вами, — позіхнув і пробурмотів Орест.

Виходить, що чоловік розлучився не лише з дружиною, а й із донькою. Як це? Яна намагалася вловити логіку, але в неї нічого не виходило.

Вона стала себе погано почувати, адже спала Яна по 2-3 години на добу. Але вдіяти чи змінити ситуацію вона не могла.

А що колишній? А нічого, він же розлучився. У нього є нова жінка, якій байдуже на те, що десь там сидить маленька дитина і кличе тата. Їй тільки на руку, що коханий не спілкується із рідною дочкою. А копійчана сума, яку він раз на місяць перераховує на рахунок, особливо не допомагає їх сімейному бюджету.

У цій ситуації виграв той, хто думає лише про себе, і це Орест!

Що скажете з цього приводу? Чи правий Орест? Він же розлучився і справно платить аліменти.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!