fbpx
життєві історії
Щоб не вгадувати з подарунком, вирішила подарувати Роману на день народження гроші. Я ж стою у вітальні, промову виголошую, а син не дочекавшись її закінчення, став заглядати в конверт. – Мам, тут дві тисячі. Ти ж знаєш, що зараз почнеться? Та Інга мені життя не дасть. – Справа в тому, що у травні ювілей був у невістки, і я подарувала кофту з цінником за тисячу гривень. Це ніби показує, що сина я люблю більше ніж її

Щоб не вгадувати з подарунком, вирішила подарувати Роману на день народження гроші. Я ж стою у вітальні, промову виголошую, а син не дочекавшись її закінчення, став заглядати в конверт. – Мам, тут дві тисячі. Ти ж знаєш, що зараз почнеться? Та Інга мені життя не дасть. – Справа в тому, що у травні ювілей був у невістки, і я подарувала кофту з цінником за тисячу гривень. Це ніби показує, що сина я люблю більше ніж її.

***

Нещодавно я була на дні народженні своєї невістки. Я купила їй блузку, яку вона так давно хотіла. Коштувала вона в районі тисячі гривень. Всі свої подарунки я роблю лише на пенсію, тому такі витрати сильно позначаються на бюджеті.

Інга подякувала за подарунок і ніякої радості на її обличчі я не побачила. Через пару місяців на дні народженні свого сина я намагалася йому вручити дві тисячі гривень.

Роман навідріз відмовився брати ці гроші, щоб не образити дружину. Він розповів, що його дружина стежить за цінами моїх подарунків, а коли дізнається, що чийсь подарунок виявився дорожчим, ніж у неї, то ображається і відразу в сльози.

Я здивувалася від такої безглуздої новини. У травні мені доводиться вітати з днем ​​народження не тільки її, але і дочку, тому витрати бувають подвійні.

Я все-таки переконала Романа взяти ці гроші і пообіцяла, що поговорю з нею на цю тему.

Увечері. Коли всі гості пішли я вирішила почати розмову. Пояснила невістці причини того, чому її подарунок був за тисячу гривень, а синові я поклала в конверті дві тисячі.

В кінці я жартома ще додала, що син моя кровиночка, звичайно, рідніший і ближчий і засміялася. Інга і оком не повела. Невістка оголосила, що на день народження її сина я подарувала дві тисячі гривень, а на свято сина дочки – три.

Дійсно це було так, але тому була причина. Бабуся з боку зятя віддала малюкові теж три тисячі, і мені не хотілося виглядати в очах дитини скупою, тим більше дитина збирала гроші на гарний велосипед.

Інгу ці докази не переконали, і вона ще більше образилася. Тепер вона взагалі не хоче зі мною розмовляти і відмовилася приймати від мене будь-які подарунки. Роман теж не може переконати її в тому, що я не зі зла так зробила.

Не знаю, що тепер робити. Дуже дивно, коли сидите за одним і тим же столом, але не розмовляєте.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page