fbpx
життєві історії
Щоб забезпечити гідне життя сину, я змушена відібрати квартиру у його батька, що дісталась йому у спадок від матері. Але як тільки про це почув колишній, то ледь не на колінах став просити, не ламати йому життя. Відразу ж звідки не візьмись, зі мною стали зв’язуватися і родичі Петра. Всі тепер мене засуджують. Ні, щоб спитати, де три береш гроші, щоб Андрійка на ноги поставити

Щоб забезпечити гідне життя сину, я змушена відібрати квартиру у його батька, що дісталась йому у спадок від матері. Але як тільки про це почув колишній, то ледь не на колінах став просити, не ламати йому життя. Відразу ж звідки не візьмись, зі мною стали зв’язуватися і родичі Петра. Всі тепер мене засуджують. Ні, щоб спитати, де три береш гроші, щоб Андрійка на ноги поставити.

Ну і де ви мені скажіть ця справедливість?

Сталося так, що я живу в невеличкому містечку і виховую синочка Андрійка. Про його батька, Петра, сильно згадувати не хочу, адже він покинув нас, як малому ще не було й рочку.

З цього моменту почався затяжний суд, але все ж таки я отримую тепер свої аліменти на сина. Але ні копійки більше.

Але історія не про це.

В той важкий час мені допомагали мої рідні. Мати і її сестра Галина часто залишалися з дитиною. В той час я могла піти десь підробити, або ж відлучитися з якихось інших причин.

За професією я вчитель української мови та літератури і хоч зарплата не висока, але я намагаюся дати Андрійку все, що можу. Часто беру дітей для підготовки до ЗНО з цього отримую доволі не поганий заробіток.

Та через вторгнення багато чого змінилося.

Розумію, може це й цинічно думати зараз про гроші, але в першу чергу я думаю про сина.

Зараз надбавки забрали, позабирали різні додаткові години та і загалом заробітна платня стала меншою. Підкосило ще й те, що мій колишній втратив роботу. І хоч мені було байдуже, що в нього там твориться, але це означало, що він не зможе надсилати аліменти.

Ця поставило мене в складне становище. Через інфляцію все стало дорожчим. І в цей же час заробіток зменшився, а витрати навпаки збільшилися.

І ось тепер я мою лише один вихід.

Все, що залишилося в мого чоловіка це квартира від його матері, яка вже на іншому світі. Тому щоб забезпечити життя Андрійку я змушена буду відібрати в колишнього цю квартиру.

Це було моє остаточне рішення. Але тут вперше за довгий час з’явився мій колишній і чуть не на колінах почав благати, не відбирати квартиру, яка йому дісталася у спадок. Не знати звідки появились його родичі і почали мене засуджувати за це.

Читайте також: Після розлучення син поїхав на заробітки, ось я й запропонувала Лілі з дітьми залишитися у мене. Довгий час ми так жили. Я ж до останнього надіялася, що вони з Андрієм зійдуться. Та цього не сталося. Одного дня невістка зустріла нову любов і з’їхала від мене з дітьми. Але моє здоров’я почало здавати. Ось я й попросила Лілю, щоб мені готувала і прибирала. Та невістка сказала, щоб Андрій повертався і мені догоджав, бо на нього квартира записана. Я ж з неї ні копійки в свій час не брала

Після цього я почуваюся погано, але невже в мене є вибір. Я ж лише хочу дати нормальне життя дитині.

Як ви думаєте чи все-таки змилосердитися над колишнім чоловіком?

Чи на вашу думку все я роблю правильно?

Наперед щиро вдячна вам за будь-які поради!

Автор -“АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page