fbpx
Молитва
Щиро молитва на початок нового тижня, щоби розпочинати нові звершення!

Добра молитва, щоби розпочинати нові звершення!

Любий Боже, попереду в мене новий тиждень і нові виклики. Уже зараз дякую Тобі за все, що відбудеться, бо точно знаю, що в будь-якій ситуації Ти будеш поруч, бо Сам кажеш, що Твоє ім’я “Я є Той, Хто є”.

Доручаю себе Тобі – нехай веде мене твій добрий Дух. Вчини, щоби я міг чути Твій голос і бути послушним, втілюючи в життя Твої слова. Допоможи мені робити правильний вибір, уникати спокус, творити добро. Допоможи мені мудро розділити свій час між Тобою, найближчими, працею, а також допоможи дбати про себе самого.

Доручаю Тобі усіх людей, з якими цього тижня зустрінусь – і тих, кого люблю, і тих, які є для мене своєрідним викликом. Навчи мене любити кожного так, як Ти цього від мене очікуєш, допоможи бути милосердним для них і для себе також, застережи мене від осуду чи стереотипного мислення про інших. Усіх їх обдаруй Твоїм благословенням.

Доручаю Тобі також і свою працю. Допоможи мені старанно виконувати свою роботу, радіти з цього і бачити її справді велике значення.

Прошу, щоби все, що є моєю радістю, як і усе, що є моїм тягарем, зближувало мене з Тобою і щоби завдяки тому я все більше відкривав Твою присутність, любов і те, що Ти ніколи не зрадиш, але завжди прагнеш мого щастя. Амінь.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page