fbpx
життєві історії
Шкода мені вас, заміжні жінки, дуже шкода. Витрачаєте себе на піклування про інших, втрачаєте красу, тягнетеся з останнього, рано старієте від роботи, турбот, нестачі грошей. Жертвуєте своїми мріями. Нічого бачите за дітьми й кухнею. А чоловіки вас ще й зраджують, міняють на молодих. Я обрала інший шлях. Мені 37, і я народжу для себе, коли захочу

Шкода мені вас, заміжні жінки, дуже шкода! Витрачаєте себе, свої кращі роки молодості на піклування про інших. Втрачаєте красу, тягнетеся з останнього, щоб заробити ту копійку для родини, купити ковбаси чи виплатити кредит… Рано старієте від роботи, турбот, нестачі грошей. Ніколи вам ні в салони ходити, ні спортом займатися. Та й це ж не головне, головне – родина, ви ж так вважаєте?

Жертвуєте своїми мріями. Бо які там мрії, коли чоловіка й дітей годувати треба, вдягати, вивчити…

Нічогоне бачите за дітьми й кухнею, за заготовками на зиму чи городами, а ще ж і основна робота. Де ті сили ще на щось брати? Адже всі ці життєві, родинні, особисті драми так вимотують! А на дітлахів скільки сил треба! Скільки здоров’я і безсонних ночей…

А чоловіки вас ще й зраджують, міняють на молодих, гарніший, струнких. Де ж їхня вдячність, вічне кохання в труднощах і в радощах, про яке співали на весільному рушнику, що постелила перед вами ваша мама?..

Це все я не просто так кажу. Все це – мої власні спостереження за більшістю знайомих мені жінок, різного віку, так би мовити, «щасливих у шлюбі». Це і мої знайомі, і родичі, і подруги, і колеги, і знайомі моїх мами, бабусі, сестер. Та й самі сестри такі ж самі, що там казати.

Я обрала інший шлях. Я поїхала з села у місто, власними силами здобула дві вищі освіти. Працюю викладачем в університеті і також у мене є власна справа. Заробляю десь 60-75 тисяч гривень на місяць.

Допомагаю, звісно, трохи батькам, рідним. Дарую всім подарунки, особливо племінникам.

Але основну суму моїх прибутків витрачаю саме на себе! Багато подорожую у вільний час, а виглядаю у свої 37 років на 25, всі мені про це говорять, та я й сама бачу.

Три рази на тиждень – басейн, спортзал, СПА-процедури, пару раз на місяць – косметолог.

А головне – спокійне життя, повноцінний сон, прогулянки, читання книг, медитація.

І, звичайно, спілкування з друзями, але лише з приємними для мене людьми, а не як у вас, коли треба бути хорошою з усіма рідними чоловіка, свекрухами, братовими… Це ж так виснажує – зайві люди в житті і непотрібне спілкування, балачки, плітки, «перемивання» чужого життя…

Вся моя енергія – позитивна, і спрямована на мене. Тому я така щаслива і здорова. І дуже рада, що у студентські роки обрала саме такий шлях, і Господь мене на ньому підтримує.

Попереджаючи ваші слова, скажу: коли захочу, я народжу для себе дитинку або навіть двох, і буду на старості літ не сама.

Адже я нормальна, вродлива жінка, і в мене інколи бувають стосунки з чоловіками, але лише необтяжливі, легкі, надихаючі відносини. Але до спільного проживання і, тим паче, заміжжя, я ніколи справу не доведу. Це моя позиція, саме за неї я себе поважаю і люблю, саме тому у мене все, що задумую, виходить.

І не повірю тій з вас, хто скаже, що не хотіла б, хоч ненадовго, опинитися на моєму місці.

А вам всім бажаю щастя, саме вашого! Бажаю, щоб воно було справжнім, і ви, дорогі жінки, не обманювали, в першу чергу, себе. Бо ви самі – це і є найкраще і найцінніше, що у вас є!

Автор – Олена М.

Спеціально для видання Ibilingua.com.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook