fbpx
життєві історії
Сходив по молоко і хліб, і вирішив пожартувати, що у нас машину викрали. Дізнався, що я… Приїхали на дачу вшістьох, подруги мої в баню пішли, а три мужика мангал розводять, я метушуся поруч, допомагаю, і видно, що дуже моєю присутністю обтяжую чоловіків. І то правда

Реальне життя завжди багате на смішні, веселі та кумедні історії. Ось вам кілька таких реальних історій з життя для гарного настрою!

Я навчилася читати в 4 роки. І тільки тому, що у нас з усієї групи у дитсадку вміла читати тільки одна дівчинка, Надійка. Навколо неї завжди збиралася купка хлопчиків і вона читала їм книги з дитсадівських полиць. Я теж хотіла здобути таку популярность! І ось, коли я вже навчилася непогано читати по складах, взяла в руки ту саму книгу, яка здавалася мені найцікавішою. Почала читати, а книга виявилася зовсім не про те, про що читала Надя. Виявляється, вона не вміла читати зовсім, але вміла фантазувати, дивлячись на ілюстрації і просто вигадувала і розповідала історії.

1 квітня сходив по молоком і хліб і вирішив пожартувати, що у нас машину викрали. Дізнався, що я:

– жмот, який не захотів оформити страховку;

– ледар, який 10 хвилин до гаража пройти не може;

– бовдур, якому вона радила купувати машину дешевше…

Словом, розкрити рота і сказати, то що це жарт, я зміг лиш через півгодини.

Поїду дахом я колись від студентів. Сьогодні на прийомі – панянка зі струсом, зламаним носом і синьою половиною обличчя. Вони каталися в тазику по сходах в гуртожитку…

У дитячій кімнаті дружина годує дочку. Чоловік з тестем і племінником сидять на кухні. Чоловік заглядає в дитячу і питає:

– Що там Аня робить?

Племінник відповідає:

– Поставила малу на зарядку!

Приїхали на дачу вшістьох, подруги мої в баню пішли, а три мужика мангал розводять, я метушуся поруч, допомагаю, і видно, що дуже моєю присутністю обтяжую чоловіків. І то правда, біленька ж в будинку, а ось так кинути розпал на півдорозі при мені не комільфо. І тут один:

– О, треба дрова на друзки поколоти, а сокира в будинку!

І всі троє синхронно зриваються з місця по сокиру.

Я:

– Хлопців, та я вам зараз принесу!

Вони хором:

– Таню, не заважай нам нести сокиру!

Одного разу один американець на ім’я Ларрі Рутман кинув бумеранг, який повернувся і вдарив його по голові. Ларрі подав сам на себе позов про відшкодування збитку на суму 300.000 доларів і виграв справу. Гроші йому виплатила страхова компанія, в якій Ларрі застрахувався від подібних позовів.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!