fbpx
Шоу-бізнес
Шоумен Сергій Притула розповів, чи повернеться у “Вар’яти-шоу” після невдачі на виборах в мери столиці

Шоумен Сергій Притула розповів, чи повернеться у “Вар’яти-шоу” після невдачі на виборах в мери столиці.

Популярний ведучий Сергій Притула програв на місцевих на посаду мера Києва Віталію Кличку. Заради політики шоумен був готовий залишити шоу-бізнес та оголосив про вихід з популярного “Вар’яти-шоу”.

Про свої плани після роразки на місцевих виборах Сергій Притула розговорився в інтерв’ю для видання “Українська правда”.

Відзначимо, що Притула був одним з головних претендентів на посаду мера столиці та мав підтримку киян ще до старту агіткампанії. Задовго до 25 жовтня ведучий заявив, що йде з проєкту “Вар’яти-шоу”, яке очолював 10 років, та в разі перемоги – відмовиться від кар’єри на “Новому каналі”.

Тепер же Сергій Притула розповів, що його рішення про вихід з “Вар’яти-шоу” як актора та автора не змінилось і свій творчий шлях колектив продовжить без нього.

– Це перегорнута сторінка. Звичайно, що я на контакті з хлопцями… Я за них як переживав, так і буду переживати – за їхні успіхи, але на роботу, скажімо так, у “Вар’яти” я вже не ходжу, – зізнався Сергій Притула.

Але від посади ведучого на “Новому каналі” Притула він не відмовляється. Крім того, він має авторську програму на радіо “НВ”. Шоумен пояснив, що на сьогодні ці два заняття і є його робота.

Нагадаємо, що в період передвиборчої кампанії шоумен заявляв, що відходить ще й від проведення корпоративів. Причина в тому, що замовниками таких заходів є переважно політики, через дії яких він і вирішив розпочати суспільно-політичну діяльність.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, telekritika.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook