fbpx
Шоу-бізнес
Схоже, 74-річний гуморист одружився вп’яте. Після 33 років шлюбу з Оленою Степаненко він проміняв дружину на молодшу від себе на 44 роки Тетяну Брохунову.

Подейкують, що пара обмінялася обітницями на початку грудня.

Особисте життя 74-річного російського гумориста Євгена Петросяна, який в 2018-му після 33 років шлюбу розлучився з Оленою Степаненко, активно кипить.

Так, ходять чутки, що Євген Ваганович знову одружився. Обраницею артиста стала його помічниця Тетяна Брухунова, яка молодша за Петросяна на 44 роки. Як розповів інсайдер, наближений до пари, закохані оформили шлюб на початку грудня, пише ТСН, посилаючись на kp.ru

Сам Петросян чутки поки ніяк не коментує. Зауважимо, що для Петросяна шлюб з Брухуновой став п’ятим за рахунком.

Свого часу Євген Ваганович був одружений на молодшій сестрі балерини Вікторини Крігер, після неї на Ганні Козловській, мистецтвознавиці на ім’я Людмила і колезі Олені Степаненко. До слова, з останньої шлюборозлучний процес був досить скандальним.

Шлюб знаменитостей зруйнувала помічниця Петросяна Тетяна Брухунова.

Розлючена Степаненко тим часом мала намір відсудити у екс-благовірного більше 80% від спільно нажитого майна. Крім того артистка вимагала від Петросяна передати їй всі книжки про окультизм.

You cannot copy content of this page