fbpx
Шоу-бізнес
Штанці прийдеться поміняти: реакція Кіркорова на вигук “Слава Україні” в Америці подарувала українцям неймовірну насолоду. “На це можна дивитись вічно” (відео)

Штанці прийдеться поміняти: реакція Кіркорова на вигук “Слава Україні” подарувала українцям неймовірну насолоду. “На це можна дивитись вічно”

Після концертів в окупованому Криму путініст Філіп Кіркоров поїхав відвести душу в Америці. У Лас-Веґасі його зустріли українці й перед самим носом вигукнули “Слава Україні”, нагадавши, що навіть у США йому не сховатися.

Довгий час Філіп Кіркоров мовчав про війну в Україні й просив лише про свободу для Медведчука. Та у липні продався “головному” й поїхав співати для “зломаних” окупантів у Криму – в Ялту та Феодосію. Після зустрічі з так званими “героями” запроданець рвонув відпочити в Лас-Веґасі, однак і там йому нагадали про Україну.

Кіркоров перелякався через “Слава Україні” в Лас-Веґасі

Український фешн-блогер Микола Хрутс, який давно живе у США, помітив Філіпа Кіркорова в одному з фешенебельних ресторанів Лас-Веґаса. Він вигукнув “Слава Україні”, а хтось з американців відповів “Героям слава”. У цей момент “співак” підняв голову й перелякано роззирнувся навколо.

“Зустріли Кіркорова у Лас-Веґасі, нагадали що тут не сховаєшся. Кіркоров напудив у штанці”, – прокоментував український блогер.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Mykola Hruts (@mykola_hruts)

Фото – скріншот