fbpx
життєві історії
Сім років тому ми з чоловіком справили весілля. Власного житла у нас на той час не було, а я вже чекала дитинку, тому довелося жити з моїми батьками. З нами жила ще моя старша сестра, незаміжня, і в цьому вона чомусь звинувачувала мене. Вона говорила, що я не повинна була виходити заміж першою, поки не вийде вона, це якесь народне повір’я, в яке вони свято з мамою вірять. Батьки не могли мені пробачити, що я народила дитину через три місяці після весілля, і нібито цим зганьбила їх і сестру перед усіма знайомими і родичами. Коли народилася дочка, сестра скаржилася, що не висипається, мама сердилася, що мій чоловік мало уваги приділяє дитині. Через те, що я була вдома, вся домашня робота була на мені. Всі хотіли приходить ввечері на все готове

Сім років тому ми з чоловіком справили весілля. Власного житла у нас на той час не було, а я вже чекала дитинку, тому довелося жити з моїми батьками. З нами жила ще моя старша сестра, незаміжня, і в цьому вона чомусь звинувачувала мене. Вона говорила, що я не повинна була виходити заміж першою, поки не вийде вона, це якесь народне повір’я, в яке вони свято з мамою вірять.

Відносини встановилися, м’яко кажучи, напружені, батьки не могли мені пробачити, що я народила дитину через три місяці після весілля, і нібито цим зганьбила їх і сестру перед усіма знайомими і родичами.

Коли народилася дочка, краще не стало, сестра скаржилася, що не висипається, а їй цілий день працювати, мама сердилася, що мій чоловік мало уваги приділяє дитині, єдиний тато дуже полюбив внучку і весь вільний час проводив з нею, і цим дуже полегшував мені життя.

Через те, що я була вдома, вся домашня робота була на мені. Всі хотіли приходить ввечері на все готове, а того, що у мене маленька дитина, ніхто не розумів, зокрема, і мій чоловік.

Скоро мені це все набридло, почалися сварки з мамою і сестрою, ми стали харчуватися окремо і встановили графік прибирання, але стало ще гірше. Сестра казала, що це несправедливо, тому що вона сама, а нас троє.

Чоловік запропонував переїхати до його матері, хоча відразу попередив, що там будуть свої проблеми, сказав, що у його мами, тобто моєї свекрухи, характер не подарунок. Але я погодилася, тому що мені хотілося поїхати звідси хоч куди-небудь, змінити обстановку.

Спочатку у свекрів все було більш-менш добре, але потім свекруха почала робити зауваження з приводу харчування її сина, вважала, що я погано готую і він ходить напівголодний.

Потім чоловікова мама стала втручатися у виховання дочки, почалися непорозуміння. сутички. Так ми прожили два роки, їхати було нікуди, а платити за орендовану квартиру нам не хотілося, бо збирали на своє житло.

Зараз ми нарешті живемо окремо,і я намагаюся якомога менше спілкуватися і зі своїми батьками, і зі свекрухою, і знову я погана для всіх, бо не хочу спілкуватися. Зате мені й моїй родині добре!

Сестра недавно вийшла заміж, дуже змінилася, хоче налагодити зі мною колишні довірчі відносини, щоб показати чоловікові і його рідні, що у нас нормальна сім’я. Але я не йду з нею на близький контакт, поки що не готова.

Мої батьки просять привозити до них частіше внучку, яка стала раптом для них дуже рідною і бажаною. Але я не можу забути того відношення до мене, яке псувало моє життя і змусило терпіти свекруху цілих два роки і підлаштовуватися під неї. Адже моя мама не могла не розуміти, як це – підти до свекрухи! І все одно не підтримала мене, свою дочку.

Не знаю, можливо з часом моя душа відтане і потеплішаю по відношенню до рідних, але поки що так. Мені добре у моїй родині, рада завжди бачити я лише тата.

Автор: Майя

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook