fbpx
життєві історії
Сім років тому я познайомився з жінкою, яка була старша за мене на 10 років, а мені тоді було 24 роки. Дітей у Жанни не було, ми чудово проводили час разом, і мені все подобалося. Потім ми почали жити разом, одружилися. В якийсь момент я навіть покохав її, вона була мені дорога, і я знав, що потрібен їй. Дуже скоро розмірене сімейне життя, ця вся рутина мені почали приїдатися, від Жанни нудило

Сім років тому я познайомився з жінкою, яка була старша за мене на 10 років, а мені тоді було 24 роки. Дітей у Жанни не було, ми чудово проводили час разом, і мені все подобалося. Потім ми почали жити разом, одружилися. В якийсь момент я навіть покохав її, вона була мені дорога, і я знав, що потрібен їй. Дуже скоро розмірене сімейне життя мені почало приїдатися…

Сім років тому я познайомився з жінкою, яка була старша за мене на 10 років, а мені тоді було 24 роки. Дітей у Жанни не було, ми чудово проводили час разом, і мені все подобалося. Потім я довго і нудно думав про те, чи варто будувати з нею стосунки, в результаті вона покликала мене жити до себе. Прожили ми так рік, і я зробив їй пропозицію. Якось само собою вийшло.

В якийсь момент я навіть покохав її, вона була мені дорога, і я знав, що потрібен їй. Ще через півроку справили скромне весілля.

Дуже скоро розмірене сімейне життя мені почало приїдатися, мої почуття до дружини зійшли нанівець.

Я починав розмови про розлучення, вона переводила все в жарт. У березні цього року ми переїхали до мене в квартиру, і наше спільне життя остаточно перетворилося на пекло.

У травні цього року я зустрів дівчину, давню знайому, до якої досить давно відчуваю симпатію. Вона була одружена з моїм кращим другом, тому я все ніяк не наважувався зробити перший крок і розповісти їй про свої почуття. Але якось все закрутилося і ми почали зустрічатися, я зрадив Жанну.

Протягом наступних двох місяців ми ловили і використовували будь-яку вільну хвилинку, щоб побачитися.

І сталося те, чого зі мною в принципі не могло статися – я закохався і Юлю. Навіть не помітив, коли ця людина стала мені дорожча за життя.

Зараз я на стадії підготовки до розлучення з Жанною, але Юля, вирішила, що я їй більше не потрібен, повернулася до чоловіка. Тобто,  я залишаюся сам. Самотність мене не турбує, але лякає те, що я не бачу сенсу в житті без Юлі. Я взагалі себе без неї не уявляю. Не знаю, як, але я буду за неї боротися до кінця.

Автор: Артур

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page