fbpx

Сім років я заміжня, і недавно дізналася, що, виявляється мене взяли заміж як няньку для старшої дочки Вадима від першого шлюбу, та щоб їсти завжди було наготовлено домашнього і свіжого. Натомість я не працюю, у мене є, де жити, чоловік мене забезпечує і двох моїх дітей. Але мене це не влаштовує! Я живу в його квартирі і цим теж дорікають: мовляв, щоб тут жити, я маю це право заробити: готувати, прибирати, прати, доглядати

Сім років я заміжня, і недавно дізналася, що, виявляється мене взяли заміж як няньку для старшої дочки Вадима від першого шлюбу, та щоб їсти завжди було наготовлено домашнього і свіжого.

Натомість я не працюю, у мене є, де жити, чоловік мене забезпечує і двох моїх дітей. Але мене це не влаштовує!

Познайомилися і одружилися ми з Вадимом майже сім років тому.  Для нас обох це другий шлюб. Перша дружина чоловіка на небесах. а з ним живке 13-річна дочка. Я маю теж  двох діток, 10-річного сина і спільну з Вадимом 2-річну донечку.

Взаємини із чоловіком не прості. А недавно він сказав, що дружину шукав, аби була нянька для старшої доньки. Хоча казав мені тоді, на початку стосунків, що кохає.

Я його люблю, але скоріше жити з Вадимом мені вигідно: поки в декреті, не вдається працювати стільки, скільки треба, щоб самій і себе забезпечити.

Взаємини з родичами чоловіка теж дивні. Наприклад, свекруха ходить і перевіряє, як я турбуюся про її сина. І тикає мені постійно: то футболку Вадиму не погладила, хоча я гладила, просто він так ходить, що воно швидко знову м’яте. Його дочка захворіла – я винна.

Конфлікт з чоловіком – звичайно знову винна я, хоча часто він не правий, але я йду на примирення перша заради миру в сім’ї. Сам Вадим запитує у матері поради з будь-якого приводу: шпалери, їжа, куди сходити і так далі. Вона все знає, як ми живемо.

Я дбаю про сім’ю, побут і діти на мені. На ньому – гроші та ремонт. Я живу в його квартирі і цим теж дорікають: мовляв, щоб тут жити, я маю це право заробити: готувати, прибирати, прати, доглядати.

Зараз ми з Вадимом на межі розлучення. Хочу зберегти сім’ю, але я в собі не впевнена, що я впораюся, хочеться зберегти родину, але даті тривати так, як зараз. теж не може. Прошу якихось порад і вдячна заздалегідь!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на заборонено.

You cannot copy content of this page