Виявляється, щоб закохати в себе людину, досить буде всього лише докласти трохи зусиль. Головне, між вами і об’єктом любові повинна бути базова симпатія, мінімальне почуття комфорту.
А розкрутити ці емоції за потужностями, зміцнити прихильність для науки не представляється проблемою.
Вашій увазі сім способів спокушання, які допоможуть завойовувати чуже серце.
1. Утримуйте зоровий контакт
Чи знали ви, що люблячі люди дивляться один одному в очі на 30% частіше, ніж звичайні співрозмовники. При цьому погляд вони затримують надовго і неохоче його відводять.
Цю цікаву особливість можна використовувати при спокушанні, довше звичайного фіксуючи погляд на вподобаному людині.
Що це дасть? Мозок співрозмовника оманливе прийме такий сигнал за формування закоханості і почне виробляти фенілетиламін – стимулятор, який викликає емоційний підйом, почастішання серцебиття і відчуття “метеликів в животі”. Як мінімум вас помітять і виділять з натовпу!
2. Сформуйте позитивні асоціації зі своїм ім’ям
Ніколи не думали, як вас сприймають знайомі? Цілеспрямованим і забавним малим або депресивним і відлетіли художником? Все це важливо, тому що створює про вас певне враження і залишає якесь “післясмак”.
При цьому позитивні образи в головах людей набагато бажаніше, якщо ви хочете сподобатися. Потрібну установку можна задавати самостійно, програмуючи оточуючих на той образ думки, з яким хочете асоціюватися.
Читайте також: П’ЯТЬ ПРИЧИН: ЧОМУ У ВАС НЕ СКЛАДАЮТЬСЯ СЕРЙОЗНІ ВІДНОСИНИ
Для цього оцініть, про що ви говорите найчастіше? Що ви жирний невдаха, добрий самаритянин або що весь світ у ваших ніг? Це дійсно працює.
3. Розкажіть забавну історію з минулого
Відкрите і довірче спілкування додає сотню очок в очах оточуючих, робить нас ближчими і симпатичними. Не варто нічого приховувати або прибріхувати, краще чесно поділіться з об’єктом любові смішний ситуацією з минулого, розкажіть про свої звички, незручних моментах або деяких негативних сторонах характеру.
Уразливість зближує, робить нас доступними, показує, що нам можна довіряти. А це виводить відносини на новий рівень, формує особливий зв’язок.
4. Виберіть тепле місце для першого побачення
Займаючись дослідженням особливостей людської поведінки, психолог Дж. Барг відкрив цікаву закономірність: чим нам комфортніше і тепліше, тим більше дружелюбно і м’яко ми налаштовані по відношенню до оточуючих.
Використовуйте цю хитрість! Не проводьте перше побачення в екстремальних умовах, не випробовуйте фізичні можливості партнера.
Краще виберете затишне кафе і замовте щось гаряче, що допоможе відігріти людини, приспить його пильність і сильніше розташує до вас. Чим нам комфортніше, тим ми добрішими.
5. Придумайте особливий код спілкування
Ми говоримо про ті речі, які будуть зрозумілі тільки вам двом – специфічні жарти, жести, ситуації з кіно, яке ви дивилися разом. Фрази або вірші, про які ніхто не знає, крім вас двох, – ідеальний кодову мову!
Вони допомагають створити iнтuмнy атмосферу, переводять відносини на новий рівень. Якщо нічого з перерахованого вище немає, створіть “код” з нуля.
Підійде і спонтанно сказана фраза під час побачення, і незвичайний жест, який буде позначати ваш настрій, або пісня, яку ви завжди будете слухати при прощанні.
6. Розкрутіть людину на послугу
Це може бути подарунок з його боку, допомога вам у чомусь, спонтанно проявлена щедрість. Навіщо? Коли ми робимо добру справу стосовно стороннього, ми створюємо “емоційний якір” – починаємо повз волі відчувати до незнайомця симпатію, адже він змусив нас проявити свої найкращі якості.
Так і створюється прихильність: ви допомагаєте людині побачити в собі щось більше, ніж просто друга. Але не варто переборщувати, вдаючись до цьому прийому постійно. Внесок у відносини повинен бути обопільним.
Не перетворюйтеся в паразита, який тягне ресурси, вчіться теж вкладати. І пам’ятайте, все повинно бути від душі, а не з почуття обов’язку.
7. Будьте поруч, а потім спровокуйте дефіцит
На самому початку формування симпатії краще проводити разом якомога більше часу, це допоможе дізнатися один одного, виробити свій стиль спілкування, налагодити контакт.
Якщо симпатія виявиться обопільною, почуття потрібно закріпити, і в цій справі немає засобу краще, ніж вимушена дистанція, створення штучного “дефіциту”. Як це працює? Якщо ви вже довгий час разом, але почуття ще гострі, це найкращий момент, щоб зробити паузу і дати партнеру переосмислити вашу роль в його житті.
Якщо він прив’язався, то відчує, наскільки важливою людиною ви для нього стали. Ну а ви поки обдумаєте подальшу стратегію його підкорення. І звичайно, подібна хитрість допоможе уникнути нудьги і пересичення в суспільстві один одного.