fbpx
життєві історії
Скоро у Даші день наpoдження. Дівчинка загадує, а що їй подарують тато й інша бабуся. Не змогла я дивитися на це, сходила до колишньої свахи і вирішила поговорити. Ну добре, сина нова дружина не пускає, а ви що ж? Теж розлучилися з онукою? – Подумаєш, внучка. Мій син одружився, будуть і ще онуки

Подумаєш, внучка, – говорила мені колишня сваха, – мій син одружився, будуть і ще онуки. А новій невістці може не сподобатися те, що я спілкуюся з колишньою дружиною і дочкою Славка. Я щастя в своїй родині хочу. За матеріалами

Все, говорити мені більше з цією жінкою не було про що. Рік тому її Славко кинув мою дочку Ольгу. На рівному місці, після 10 років шлюбу, чоловік заявив:

-Я зустрів іншу жінку і хочу створити сім’ю з нею.

Славкові навіть не довелося йти з сім’ї, адже вони жили на його території, так що Ольга з 8-річною Дашею змушені були повернутися до мене.

Ми з молодшою ​​донькою потіснилися, тепер удвох живемо в одній кімнаті, а іншу займають Оля з онукою. Сказати, що Оля була розчавлена, значить, нічого не сказати. А Даша і зовсім не зрозуміла, що сталося, просто дивувалася. Вона і зараз питає:

-А коли ми повернемося до себе додому? Довго ми ще будемо гостювати у бабусі?

Слово «розлучення» при ній звичайно ж звучить, ми пояснили дівчинці, що тато і мама як і раніше обидва її люблять, але тепер вони будуть жити окремо.

-Я дочку не кидаю і буду їй допомагати, – заявляв Слава при розлученні.

Але допомога полягає в перерахуванні аліментів. Пару раз за рік тато брав дитину погуляти в парк, зводив на атракціони. Це було на самому початку їх роздільного проживання, а потім ці зустрічі припинилися.

-Тато мені написав, що він дуже зайнятий на роботі, – сказала Даша.

Вони листувалися в інтернеті, ось тато і пояснив дівчинці своє небажання спілкуватися тепер.

Оля спробувала було поговорити з колишнім чоловіком, розповісти, що дівчинка сумує за батьком, але у відповідь почула:

-Моя дружина проти того, щоб я приходив до дитини, вона зараз вaгiтна, хвилювання їй ні до чого.

Мабуть права приказка, що батьки люблять своїх дітей, поки люблять їх мам. Права, принаймні точно в нашому випадку.

На Новий рік ми з донькою самі купували подарунки від тата і татової мами, щоб разом з іншими покласти їх під ялинку, пояснюючи, що тато і бабуся Тамара не змогли прийти до онуки і привітати її самі.

Скоро у Даші день наpoдження, виповниться 9 років. Дівчинка загадує, а що їй подарують тато й інша бабуся. Не змогла я дивитися на це, сходила до колишньої Свахи і вирішила поговорити, ну добре сина нова дружина не пускає, а бабуся що ж? Теж розлучилася з онукою?

Ось і почула у відповідь, про нових онуків від нової невістки. Невістка там з дуже заможної сім’ї, мабуть, бояться втратити прихильність нових родичів.

Читайте також:Я ПОГОВОРИЛА З ДИРЕКТОРОМ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ, АЛЕ НА МІЙ ПОДИВ, ВОНА НЕ ЗРАДІЛА МОЄМУ ВИБОРУ. ВСІЛЯКО ВІДМОВЛЯЛА МЕНЕ, ГОВОРИЛА ПРО НЕПРОСТЕ ЖИТТЯ МАКСИМА, І ПРОСИЛА ЩЕ РАЗ ДОБРЕ ВСЕ ОБМІРКУВАТИ, А НАЙКРАЩЕ ПРИДИВИТИСЯ ДО ІНШИХ ДІТЕЙ. – Я ВАС ПОПЕРЕДИЛА, ПРИЇЖДЖАЙТЕ ЧЕРЕЗ ТИЖДЕНЬ, А ТО Й ПЕРЕДУМАЄТЕ, – ХОЛОДНО ЗРОНИЛА ВОНА В МОЮ АДРЕСУ. А Я, ПОКИДАЮЧИ СТІНИ ЦЬОГО ЗАКЛАДУ, ОБІЦЯЛА МАКСИМУ, ПОВЕРНУТЬСЯ

А сеpце, що, не ниє? 8 років приходити, бачити дівчинку, грати з нею і тепер ось так викреслити її з життя?

Невже нам доведеться якось сказати Даші, що тато і бабуся нею більше не цікавляться? Як дитина це сприйме, чи не стане це для дівчинки ще більшою трaвмoю, ніж розлучення батьків?

І так уже Даша намагається бабусі зателефонувати, а та просто не бере трубку. Даша сама «додумує» причину:

-Напевно бабуся не чує дзвінка або знову пішла з дому без телефону, треба до неї піти в гості, запросити її на мій День наpoдження.

І піде, самостійна вже, в школу зі школи ходить сама, а містечко у нас не дуже великe, прийде до сватів, а що їй та скаже?

Хто стикався з подібним ставленням родичів? Як пояснити дитині небажання бабусі з боку батька, спілкуватися і бачити її? Чи сказати дівчинці гірку правду?

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

facebook