fbpx
Шоу-бізнес
Слава Дьомін поділився з шанувальниками реакцією Ані Лорак на його повідомлення про війну в Україні: “Це не спецоперація! Пора обирати”

Слава Дьомін поділився з шанувальниками реакцією Ані Лорак на його повідомлення про війну в Україні: “Це не спецоперація! Пора обирати”

Український ведучий та журналіст Слава Дьомін розкрив, що один раз писав співачці Ані Лорак під час повномасштабної війни в Україні. Він закликав артистку визначитися з пріоритетами в житті.

Українська зірка, що багато років живе та працює в Росії, вирішила проігнорувати повідомлення співбесідника, якого знає вже понад 20 років. Про це Дьомін розповів Аліні Доротюк на YouTube.

“Я бачив, що вона ніяк не підтримала Україну. Був один допис – ці нейтральні картинки, під якими пише “миру мир” – це маячня, чесно. Я їй написав: “Пора обирати – гроші і кар’єра чи твоя країна, де ти виросла”, – пригадав ведучий.

Слава Дьомін запевнив, що його повідомлення було прочитане виконавицею, але відповісти вона не наважилася. Хоч до повномасштабної війни, за словами ведучого, вони часто спілкувалися і навіть обговорювали майбутнє інтерв’ю.

Варто додати, що згадане українцем повідомлення було надіслане в кінці лютого. Тоді він опублікував текст в Instagram-stories, але наголосив, що зірка його ще не прочитала.

Дьомін розкрив, що познайомився зі співачкою в далекому 2001 році, а після її переїзду до Росії хотів публічно поспілкуватися перед камерою, зокрема і про політику. На думку журналіста, саме ця тема стала причиною того, чому виконавиця “так боялася” давати йому інтерв’ю.

Фото взяте з мережі