fbpx
Breaking News
Ці 12 корисних простих порад має знати кожен! Так, вони прості, але як допомагають в непростих ситуаціях!
Цей бісквіт завжди вдається. Він дуже ніжний, пишний, соковитий та вологий. Обов’язково спробуйте!
Буряк – дуже корисний наш рідний український овоч, його просто необхідно вживати! В нашій родині це один з найулюбленіших продуктів. Салатики з нього – завжди на столі. Останнім часом “підсіли” на оцей новенький рецепт – ну дуже вдале, незвичайне і бюджетне поєднання!
Сестра мого чоловіка живе в Мукачево. Коли нещодавно гостювали в них, вона поставила на стіл цю смакотищу – Завиванці по-закарпатськи. Які ж смачні ці маленькі рулетики з телятини з начинкою! Соковиті, ароматні! Я б не пробачила собі, якби не взяла рецептик. 
Пляцок “Андалузія” – це щось неймовірне! Він підкорив мене з першого шматочка відтоді,  як вперше спробувала його в подруги у Львові. Поєднання шоколадного смаку з апельсиновим кремом дарує райську насолоду! Я не могла поїхати без рецепту, і тепер з любов’ю готую цей шедевр рідним і друзям. Приготуйте і ви!
Шоу-бізнес
Сніжана Єгорова після гучного розлучення знову виходить заміж

Після гучного розлучення Сніжани Єгорової та музиканта Антіна Мухарського, за яким спостерігала вся країна, українська телеведуча знову оголосила про свої заручини.

Для артистки це буде вже третій шлюб. Джерело

Відзначимо, що Єгорова стала дружиною Мухарського в 2006-му році, проте через дев’ять років їх відносини перетворилися в публічний скандал.

Сніжана навіть заборонила екс-дружину бачитися з їх трьома спільними дітьми, за що на неї обрушилася хвиля образ з боку колишнього чоловіка.

Читайте також: “Підстрижися під каре”: Кароль без макіяжу та кардинально змінивши образ

Розгляди між екс-подружжям навіть дійшли до того, що музикант попросив політичного притулку в Європі.

Але з роками пристрасті вщухли навколо цієї скандальної пари і тепер Сніжана Єгорова поділилася з шанувальниками на сторінці в Facebook радісною новиною – провідна заручена і виходить заміж втретє.

Більше ніяких подробиць артистка не розкрила.

Представники українського шоу-бізнесу відразу ж відреагували на таку новину. Найпершою Сніжану привітала співачка Міка Ньютон.

А ось Ірина Білик вкрай здивувалася: “І що це буде? Хто цей сміливий чоловік?”.

Слідом за Білик питання посипалися від відомого продюсера Володимира Бебешка: “З ким ?! Чому я не знаю? Чому без мого дозволу?”.

Related Post

facebook