fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Суспільство
Собака, яка не може увійти у відчинені двері, пiдipвaлa мepeжy

За кілька годин ролик побачили більше 30 000 користувачів.

Домашні тварини іноді також можуть робити дурниці або чогось не розуміти. Так сталося і з цією собакою.

На платформі Reddit користувач з ніком Half_Line опублікував кумедний запис з собакою, який відразу став вірусним. За кілька годин його переглянуло понад 30 000 користувачів, а ще майже 500 залишили коментар.

Справа в тому, що господар знімає свого пса, який стоїть за дверима і проситься в будинок.

Читайте також: ЖІНКА ВІДСУДИЛА У СУСІДІВ 4 МЛН ГРН, ЗА ТЕ ЩО ЇХНІ ДІТИ ШУМЛЯТЬ НЕ ДАЮТЬ ЇЙ СПАТИ

Правда, двері не зачинені, і це підтверджує власник вихованця, який простягає руку з порога погладити його. Через кілька секунд тварина в кінці розуміє, що щось пішло не так.

“Будь ласка, людина, перемістити своє магічне силове поле і впусти мене”, – ось як звучить кращий коментар до запису.

Джерело.

Related Post