fbpx

Собаку колишні господарі залишили Голодувати біля дверей будинку. А вона вірно їх Чекала і Плакала!

Те, що роблять люди по відношенню до тварин, часто не вкладається ні в які рамки. Від цієї історії сльози мимоволі навертаються на очі.

Все, що сказали господарі цій бідoласі: “До побачення, Мaруся!”.  Помахали їй руками і поїхали. А собака залишилася голодувати біля дверей колишнього будинку! Джерело

Цю собаку по кличці Маруся прихистила у своєму будинку, сім’я з Кременчука. Вони про неї добре дбали, і вона ніколи не відчувала необхідність. Маруся ніколи не доставляла проблем, її любили сусіди, а на перехожих вона просто так не гавкала і добре ставилася до інших тварин.

Але одного разу восени, все круто змінилося в житті Марусі. Її господарі купили нову квартиру і збиралися переїхати на нове місце. Але в новому будинку для собаки місця не знайшлося. Сім’я зібралася і поїхала, а Маруся залишилася самотньо стояти на вулиці.

«Завантажили речі в машину, посадили дитину, самі сіли, а собачка стояла на вулиці. Вони просто помахали в віконце: «До побачення, Маруся!». І все … поїхали. Маруся не могла повірити, що вона залишилася одна, дряпалася в двері квартири, скавчала, гавкала, кликала господарів і просилася додому. Ми намагалися її годувати, але вона відмовлялася від їжі і плакала!», – розповіла сусідка.

Читайте також: Літня жінка звернулася до медсестри з проханням обрізати їй нігті на руках

Маруся жила біля дверей колишньої квартири. Але деякі сусіди були проти цього, і вони постійно лаялися на собаку. Що б собаці не заподіяли шкоди, було вирішено звернутися до місцевого притулку для тварин і волонтери відвезли Марусю з собою.

Маруся в притулку стала сумувати ще більше. Вона як і раніше відмовлялася від їжі. Їй пропонували різні частування і найсмачніші корми, але вже 10 днів вони зовсім не торкалася до їжі.

Собака стиснулася в грудочку і недовірливо дивилася на працівників притулку із свого куточка. Але волонтери не втрачали надії і намагалися встановити контакт з твариною. І через деякий час Маруся почала проявляти зацікавленість і йти на контакт.

Знадобилося багато місяців, щоб тварина навчилася знову довіряти людям. І ось одного разу в притулок приїхала сімейна пара, щоб вибрати собі собаку. Вони закохалися в Марусю з першого погляду, і собака відповіла їм взаємністю.

Тепер Маруся живе в новому будинку з новою сім’єю! Сподіваємося їй більше ніколи не доведеться пережити зpаду!

You cannot copy content of this page