fbpx
Шоу-бізнес
Софія Ротару, яка довгий час працювала в Росії, підтримала свою “подругу” Аллу Пугачову, яку зараз хейтять за виїзд з РФ та антивоєнну позицію

Українська співачка Софія Ротару, яка довгий час працювала в Росії, підтримала свою “подругу” Аллу Пугачову, яку зараз хейтять за виїзд з РФ та антивоєнну позицію. Українка залишила лайк під її дописом з відповіддю критикам.

Примадонну підтримали також виконавиця Крістіна Орбакайте, музикант і композитор Ігор Ніколаєв, а також співачка Віра Брежнєва, яка виїхала з Росії. З її дописом можна ознайомитися в Instagram.

Прихильників здивувало, що співачки які протягом усієї кар’єри вважалися ледь не ворогами, раптом порозумілися в такому тонкому питанні.

Варто пояснити, що в дописі, який сподобався Ротару, Пугачова звернулася до своїх хейтерів, що критикують її родину за антивоєнну позицію. В тексті вона натякнула, що інтелект тих, хто кричить гучні образи, досить низький і побажала Росії “жити спокійно”.

Те, що українка вподобала подібний “непатріотичний” по відношенню до Росії текст, може означати, що її проукраїнська позиція за майже 4 місяці війни не змінилася попри те, що від 28 лютого вона не говорить про геноцид українців у публічному просторі.

Фото ілюстративне з вільних джерел