fbpx

Сьогодні, 20 березня – День весняного рівнодення. Це особливий час, коли природа і небаса несуть нам зміни. І для кожно знаку Задіаку цей день, попри випробування, які нам випали, приготував світлі моменти і приємності

20 березня – День весняного рівнодення. Це особливий час, коли природа і небаса несуть нам зміни.

Сьогоднішній день потрібно провести в доброму здоров’ї, гарному настрої та дружніх відносинах – на перекір усім ворожим старанням.

І для кожно знаку Задіаку цей день, попри випробування, які нам випали, приготував світлі моменти і приємності.

Гороскоп на 20 березня говорить, що якщо в цей день почуєте про себе щось хороше – значить, рухаєтеся у вірному напрямку.

Овен

Не поспішайте з прийняттям рішень. Краще займіться збором інформації – знайдете дещо цікаве і радісне для себе.

Телець

На вас чекає несподівана звістка, якась інформація порушить ваші плани щодо роботи або конкретної людини. Налаштуйтеся бути гнучким – і обставини будуть на вашомк боці.

Близнюки

Не будьте таким упертим! Ви готові відстоювати свою думку до переможного кінця – але зараз цей шлях приведе вас лише до конфліктів і непорозумінь. Краще промовчати – якщо не згодні прислухатися до чужих аргументів або хоча б їм поспівчувати. Повірте, зараз багато кому важче, ніж вам.

Рак

Займіться генеральним прибиранням, якщо ви вдома: у вас і душа до чистоти зараз прагне, і положення планет сприяє такій роботі. А ось язика трохи прикусіть: не всяка правда на користь відносинам.

Лев

Відмінна можливість для з’ясування відносин: ви здатні вивести на чисту воду кого завгодно. Тому якщо давно в комусь сумнівалися – саме час із ним відверто переговорити. Зірки прогнозують вам радісну подію і нове приємне знайомство.

Діва

На порядку денному – грошові питання. Головне – не пороти гарячку. Будьте спокійними і відстоюйте свою позицію аргументовано, тоді й збільшення зарплати домогтися вдасться, і борг повернути.

Терези

Ви дієте занадто напористо: далеко не всі готові погоджуватися з аргументами (нехай навіть абсолютно чесними і справедливими), якщо ними при цьому нехтують або намагаються шантажувати. Змініть тон, проявіть доброту і дипломатичність – і побачите, як до вас потягнуться люди.

Скорпіон

Чесність і щирість – ось що вам стане в нагоді сьогодні. На вас чекає чимало важливих розмов, і без доброзичливого ставлення до співрозмовника просто не обійтися. Проявіть розуміння і співчуття – і вам поступляться.

Стрілець

Приготуйтеся до змін. Насамперед потрібно міняти своє ставлення до питання – тільки після цього можна розраховувати на позитивні зрушення в самій ситуації.

Козеріг

Ви дратівливі і допитливі. З одного боку це добре: дозволить уникнути прикрих помилок у роботі, що вимагає точності. З іншого боку: напарників собі краще не брати – з вами зараз дуже складно спрацюватися. Перечекайте, прислухайтеся до себе.

Водолій

Проведіть “ревізію” свого життя. Зараз чудовоий час позбавлятися від усього зайвого – від відносин до речей. Причому без такого роду зачистки – не вдасться залучити в життя щось нове. І це нове буде для вас дуже потрібне і радісне.

Риби

Висока ймовірність конфліктів. Уся справа у вашому безкомпромісному настрої. Спробуйте бути м’якішим: не намагайтеся зараз нікому нічого доводити – і більшості непорозумінь удасться уникнути. Зірки передбачають для вас вірного друга поруч.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page