fbpx
Цікаве
Сьогодні, 23 травня, – День Ангела Таїсії. Значення імені і найкращі віршовані привітання. Зі святом вас, Таїчки! Будьте здоровими, гарними і коханими!

Сьогодні – День Ангела Таїсії. Значення імені і найкращі віршовані привітання. Зі святом вас, Таїчки! Будьте здоровими, гарними і коханими!

Ім’я Таїсія давньоєгипетського походження і означає “присвячена Ізіді”.

В Єгипті богиня Ізіда була однією з найбільш шанованих богинь, її культ поширився по країнах Середземномор’я і потрапив в Грецію. Ізіда була описана в міфології як дружина і сестра бога Осіріса й мати Гора.

Вона служила уособленням подружньої вірності, материнства, родючості, водної і вітрової стихій, чарівництва і мореплавання.

Зображувалася Ізіда з головою або рогами корови. Її статуї, на яких богиня стояла з немовлям Гором на руках, вплинули на іконографію Богоматері.

Жінки з цим ім’ям мають незалежний, досить потайливий характер. Вони самолюбні, але вроджена обережність схиляє їх не афішувати свої душевні якості, тож при всьому своєму самолюбстві Таїсії воліють триматися досить скромно і врівноважено. Але одного разу вони випускають на свободу притаманну їм імпульсивність.

Тая в дитинстві – спокійна, товариська, розважлива, допитлива дівчинка, яка буде серйозно вивчати незнайомих людей, уважно придивляючись до них і до світу. Прагне небуденного життя. Воліє розраховувати тільки на себе. Не дуже везуча людина, але ніколи не падає духом!

Привітання  в День Ангела Таїсії

Бажаю я тобі любові

І від душі успішних перемог,

Натхнення, щастя світлого, здоров’я,

І хай тебе оберігає Бог!

Хай Таю нашу ангел вберігає,

І в усьому завжди їй допомагає!

***

Хай тобі Господь із неба

Додає усе що треба!

Щоб добре серце мала,

І усім допомагала,

Розцвітала, багатіла,

І з роками молоділа!

Друзі щоб добра бажали,

На роботі поважали,

Щоби жити було мило,

Щоб завжди була щаслива!

***

Мила Таю! Бажаю тобі завжди залишатися такою чарівною, як ти є! Вітаю тебе і зичу здоров’я, удачі, успіху, радості, любові, щастя і багатства! Нехай у твоєму житті все і завжди складається якнайкраще!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, theworldnews.net

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!