fbpx

Сьогодні день народження у співачки Тоні Матвієнко. “Сонечко моє, кохана. Ти – моє диво, найчарівніша, найбажаніша, ніжна, уважна, фантастична і справжня! Знову і знову переглядаю наші фото” – написав її чоловік, співак Арсен Мірзоян. Виявляється, вони не разом – подробиці

Сьогодні день народження у співачки Тоні Матвієнко. Але у неї не вийшло відсвяткувати його з коханим чоловіком.

Український співак Арсен Мірзоян 12 квітня розмістив у своєму Facebook добірку світлин, на яких знято його дружину, українську співачку Тоню Матвієнко. Він присвятив публікацію її дню народження.

“Сонечко моє, кохана. Ти – моє диво, найчарівніша, найбажаніша, ніжна, уважна, фантастична і справжня! Знову і знову переглядаю наші фото. Я дуже скучив, проте головне – що ви в безпеці. Люблю тебе! Сильно”, – написав він.

Нагадаємо, Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян одружилися у 2017 році. Для кожного з них цей шлюб став другим. Пара виховує доньку Ніну. яка народилася 2016 і названа на честь зіркової бабусі. Родина проживає у будинку матері артистки, співачки Ніни Матвієнко.

Від попередніх сщлюбів у Мірзояна є два сини, а у Матвієнко – дочка Уляна.

8 квітня український блогер і стендапер Микола Зирянов у новому випуску авторського YouTube-шоу “Леви на джипі” заявив, що Матвієнко з Мірзояном розлучилися. Та Тоня Матвієнко спростувала його заяву.

“Я не знала, що в такий час когось це може хвилювати. І зараз точно не час розлучатися, не дочекаєтеся!” – написала Тоня Матвієнко.

А сьогодні, 12 квітня мати артистки, українська співачка Ніна Матвієнко повідомила, що її донька та онука Ніна після нападу РФ на Україну поїхали до Португалії. І це єдина причина, з якої Тоня і Арсен не святкують день народження співачки разом.

Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел. Фейсбук Арсен Мірзоян

You cannot copy content of this page