fbpx

Сьогодні день трауру за людьми які відійшли у вічність в Ірпіні та Бучі! Особлива молитва за всіх тих, кого замучила орда сатанинська

Сьогодні день трауру за людьми які відійшли у вічність в Ірпіні та Бучі! Особлива молитва за всіх тих, кого замучила орда сатанинська.

Пом’яни, Господи Боже наш, душі спочилих рабів Твоїх і, як Благий і Чоловіколюбець, що гріхи відпускаєш і неправду знищуєш, ослаб, відпусти і прости всі провини їх вільні й невільні, визволи їх від вічного страждання і вогню геєнського і даруй їм причастя й насолоду вічних Твоїх благ, що Ти приготував для тих, хто любить Тебе.

Бо вони хоч і згрішили, але не відступили від Тебе, а несумнівно в Отця, і Сина, і Святого Духа вірували, у Тройці славимого Бога і Тройцю в Єдиниці до останнього подиху свого сповідували.

Тому милостивим будь до них, і віру в Тебе замість діл прийми, і зі святими Твоїми, як Щедрий, упокой, бо немає людини, щоб жила і не згрішила. Бо Ти один без усякого гріха, і правда Твоя – правда вічна; і Ти один Бог милости і щедрот, і чоловіколюбства, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків.

Амінь

You cannot copy content of this page