Сьогодні християни з особливою шаною, повагою та любов’ю звертаються до ікони Божої Матері “Всіх скорботних Радість”. Адже з давніх часів Цариця Небесна вважалася покровителькою потребуючих

В Україні святкують – День працівника соціальної сфери. Воно припадає на першу неділю листопада. Свято було створене указом президента України 1999 року.

Також святкують День народження саксофону. Перший саксофон був створений Адольфом Саксом в 1840 році. Сам винахідник народився 6 листопада 1814 року в Бельгії і ця дата була обрана на його честь.

Саксофон вважається одним з найголовніших інструментів в джазовій музиці, звучання заворожує слухачів з перших нот. Сьогодні він відомий в усьому світі.

Християни з особливою шаною, повагою та любов’ю звертаються до ікони Божої Матері “Всіх скорботних Радість”. Адже з давніх часів Цариця Небесна вважалася покровителькою потребуючих.

Богоматір зображена у повний зріст та несе на руках немовля. Оточують Діву Марію ангели, а внизу зібрався люд, який страждає від життєвих негараздів та хвороб. Надписи над людьми свідчать про їхні проблеми.

Перше чудотворіння за допомогою святого образу Божої Матері відноситься до 1668 року, коли сестра патріарха Іоакима Євфимія отримала зцілення.  Виконавши всі вказівки, Євфимія повністю зцілилася. Ікону з того часу почали називати чудотворною.

У кого сьогодні 6 листопада іменини, як назвати дитину, яка народилася в цей день.

6 листопада свої іменини святкують: Панас, Олексій, Геогрій, Іраклій, Іван, Микола, Лаврентій, Петро, Вікторія.

Людям, які народилися в цей день, найбільше підходить камінь аметист. Це ювелірний самоцвіт, що символізує щедрість, щирість, гармонію, відданість, такі люди відрізняються спокійним та гордим характером.

Чого не можна робити

Серед наших предків ходило повір’я, що в цей день у людини з’являється надто багато негативних емоцій. Саме тому їх радили приборкувати в собі. Також існували і інші правила:

  • не варто проявляти злість, гидливість, зарозумілість, гординю, щоб не опинитися в незручному становищі;
  • не йдіть на необдумані та безглузді ризики;
  • в цей день варто акуратно поводитися з дзеркалом – якщо воно розіб’ється, чекайте біду.

Потрібно проводити будь-які ворожіння на судженого. Він обов’язково вам покажеться.

Народні прикмети і традиції

  • якщо впасти в яму – це означає, що проживеш довге і щасливе життя;
  • в цей день варто продавати будинок, бо результат угоди буде вдалим;
  • якщо за вами йде біла собака, значить цілий наступний рік буде щасливим та вдалим;
  • вивели з дому тарганів – вони не потурбують вас довгий час;
  • якщо ворони збираються в зграї – чекайте на сильний снігопад.

Також в цей день дівчата сідали прясти і розповідали одна одній страшні історії.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.