fbpx
Суспільство
Сьогодні народне свято Григор’єв день 7 лютого: що категорично не можна робити

Є речі, які сьогодні обов’язково потрібно зробити. Почнемо з них. Для початку сьогодні потрібно зробити якомога більше добрих справ.

Однак розповідати про це не можна, тому що робити все необхідно не для показухи, а для інших людей і для своєї душі.

Бог і так все бачить, все знає і коли прийде час, воздасть кожному по його заслугах. Тим більше хвалитися – гріх. Джерело

Таким чином можна ще й самому собі наврочити і накликати на сім’ю нещастя. А ось про чужі добрі справи, навпаки, треба говорити і як можна більше.

Також будьте сильно обережні зі словами. Кожне з них позначиться на вашому житті найближчим часом, хороше воно чи погане.

Сьогодні не можна:

  • Лаятися;
  • Плюватися;
  • Стригти волосся;
  • Стригти нігті.

Читайте також: Лист майбутньому чоловікові: написала і забула

Якщо ви плюнете собі під ноги, то не буде удачі на вашому шляху. А ось якщо розлили молоко, то буде довга радість. Якщо у вас є корова, то простежте, як вона спить.

Якщо рогами до дверей – значить на ній порча. Зняти її можна так: зайдіть з її правого боку, правою рукою обітріть їй голову зі словами:

Від кого на роги занесло,

На того щоб порчу віднесло.

Ключ, замок, язик.

Амінь.Амінь. Амінь.

Також бажано, щоб чоловік подарував коханій сьогодні квіти. А знахарі притягують удачу на торговельні справи. Також день підходить для залучення прибуткових справ і гарних торгів.

Для цього потрібно було заговорити шматочок цукру, але робиться це тільки у знаючих людей і самим краще навіть не намагатися.

Його зберігають в магазинах, лавках, ховаючи від чужих очей, а на Григорія носять з собою.

Люди, які народилися сьогодні, на удачу повинні носити хризоліт або обсидіан.

Related Post

facebook