fbpx
Суспільство
Сьогодні в Івано-Франківську під стінами ОДА знову протестували ресторатори, які вимагають дозволити їм працювати

Сьогодні, 3 вересня, Івано-Франківські ресторатори і представники закладів громадського харчування вийшли на протест під стіни ОДА та організували на площі перед облдержадміністрацією пресконференцію, про це пише видання Бліц-Info.

Одна з організаторів акції, Оксана Камінська, Операційна директорка мережі “23.Ресторани”,  пояснила, що організували вони цю мирну акцію, щоб достукатись до влади та скасувати рішення про повну заборону на діяльність ресторанів та кафе.

Світлана Брікнер, співвласниця мережі ресторанів “Pizza+ Group”  додала, що у їхніх чотирьох закладах працює понад 60 людей, а зупинка роботи означає кінець бізнесу.

«Ми хочемо звернутись до влади з проханням лояльно ставитися до цієї ситуації. Влада примушує нас зупинитись, але не компенсує витрати бізнесу. Кожен має право на роботу. Не будемо працювати – не виживемо. Ми не можемо працювати в таких умовах, кожні два тижні відчинятись та зачинятись»,- наголосила ресторатор.

Віталій Гоголь, співвласник ресторанів «B Burger» переконаний, що не потрібно боятись, потрібно навчитись з жити в нових реаліях.

«Після тривалої зупинки, у серпні всі ресторани почали бачити світло в кінці тунелю. А недавно почули новину, яка нас опустила на землю. Ми не знали, що з цим робити. Я хочу, щоб франківці зрозуміли: не треба боятись, треба навчитись жити в новиз реаліях. Ми не можемо при появі нової обставини ховатись у свої нірки»,- пояснює Гоголь.

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків теж приєднався до акції. Очільник міста підкреслив, що важливо здійснювати тиск на Уряд, аби там переглянули постанову щодо червоної зони.

«Місцева влада живе завдяки підприємцям, яку сплачують податки. Для нас важливо здійснювати тиск на уряд, аби вони відмінили цю постанову щодо червоної зони. Ми повинні добитись перегляду критерій. Сьогодні у місті вісім лабораторій здійснює тестування. А де більше тестують – більше виявляють. В цьому є теж проблема. Не треба порівнювати Франківськ і інші райони. Сьогодні ми разом з Калушем та Коломиєю подали в суд на Уряд. Я розумію, що суд буде тривати не день. Втім важливо довести, що треба діяти в межах Конституції»,– зауважив пояснив Руслан Марцинків.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, tsn.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook