fbpx
Суспільство
Сьогодні в православ’ї день святого мученика Парамона 12 грудня: що потрібно зробити

У цей день обов’язково потрібно скинути сніг з даху. При цьому робити це потрібно тільки мітлою або віником, а не лопатою, інакше дах продірявиться.

У віника, як вірили наші предки, є особливі магічні властивості. Віник не можна ставити поряд з піччю інакше зерно зіпсується. Джерело

І різними віниками не можна мести в будинку, інакше багатство розійдеться по кутах.

Також є повір’я, що сама зима виходить до людей в ведмежій шкурі. Вона змушує своїм стукотом у вікна і по даху швидше вставати вранці, розтопити піч і зварити кашу.

Тому сьогодні потрібно раненько встати, і поїсти якоїсь каші, хоча б вівсянки. Нагодувати домочадців з самого ранку.

Ще в це цей день прийнято забивати цвях в нижню колоду лазні в стіні із західного боку.

Тоді баню ніхто не зіпсує. А коли люди будуть митися, то нічим не захворіють і не заразяться.

На Парамона потрібно піти до друзів і сусідів, зайняти у них щось, наприклад, хліб, гроші або яйця. Кому це вдасться, тому буде весь рік супроводжуватиме удача.

Читайте також: Весільний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку

Але і вам потрібно бути обережними в грошових справах, особливо в обміні.

Також на Парамона можна карати ворогів і кривдників. Потрібно кип’ятити ножі і говорити заклинання, від них захворіє той, хто вам сильно докучає.

Така невелика магія добре виходить у тих, хто середній в сім’ї.

Однак енергетика в цей день вкрай напружена. Вам потрібно захистити себе від поганого впливу так: вранці запалити ароматичну паличку, стати обличчям до південного кута головної кімнати і накреслити цією паличкою в повітрі коло і хрест.

Направляючи паличку в центр цього кола, розтягуючи голосні, потрібно вимовити: «Ієшуа». Потім те ж саме зробити в північному, західному і східному кутах.

facebook