fbpx
життєві історії
Сьогодні я виграв суд, який тривав дуже довго. 14 місяців тому я дізнався. Я помилилася номером і ненароком надіслала моєму батькові повідомлення. Через два дні після прощання з моїм чоловіком Василем, мені прийшов букет квітів. Мій маленький брат зайшов до моєї кімнати, а я крикнув йому, щоб він вийшов, навіть не поглянувши на нього

Сьогодні я помилилася номером і ненароком надіслала моєму батькові повідомлення “Я тебе люблю”, призначене моєму чоловіку. За кілька хвилин у відповідь надійшло повідомлення: “Я тебе теж люблю. донечко. Тато.”. Це було дуже зворушливо. Ми з ним так рідко говоримо один одному подібні слова!

Сьогодні через два дні після прощання з моїм чоловіком Василем, мені прийшов букет квітів, який він замовив ще минулого тижня. У букет була вкладена записка: “Навіть якщо я програю у цій бороьбі, я хочу, щоб ти знала – ти жінка моєї мрії. Ти найкраще, що сталося зі мною в моєму житті.”

Сьогодні моя дочка прийшла зі школи і попросила мене знайти сайт, де можна вивчити мову жестів. Коли я запитала, навіщо їй це потрібно, вона відповіла, що в їхній школі з’явилася нова дівчинка, яка не розмовляє, а знає лише мову жестів, тому їй зовсім нема з ким поговорити.

Сьогодні мій маленький брат зайшов до моєї кімнати, а я крикнув йому, щоб він вийшов, навіть не поглянувши на нього. Коли ж я обернувся до нього, я побачив, що у нього в руках тарілка з вишнями, які він помив і почистив спеціально для мене.

Сьогодні ми з дідусем перебирали фотографії та натрапили на дуже старий знімок, де він разом із бабусею, якої не стало кілька років тому. Бабуся на світлині танцює на якійсь вечірці. Дідусь обійняв мене і сказав: “Запам’ятай, навіть якщо щось триває не вічно, це не означає, що воно не варте твого часу.”

Я працювала консультантом із виховання дітей протягом 15 років. Через роки я зустрілася з одним із своїх підопічних. Він був важкою дитиною, постійно засмучувався і сердився на життя. Одного разу я намалювала для нього супермена і написала слова про те, що супер-герої ніколи не здаються і завжди перемагають. Зараз цей хлопчик пожежний, він рятує життя інших. Ми проговорили з ним приблизно півгодини, а потім, перш ніж піти, він відкрив гаманець і показав мені мій малюнок із суперменом, який зберігає досі.

Сьогодні я виграв суд, який тривав дуже довго. 14 місяців тому я дізнався, що мій сусід погано поводиться зі своїм собакою. Я забрав її до себе, а сусід хотів її у мене відсудити. Я витратив на позови купу грошей, але сьогодні, засинаючи і відчуваючи у себе в ногах тепло мого вірного кудлатого друга, я зрозумів, що все було недаремно і правильно.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com