Сьогодні я зателефонувала сину, попросила приїхати допомогти з ремонтом у ванній, на що почула, що він їде з друзями на риболовлю і йому не потрібні мої ремонти. – Як не потрібні? Але ж ми з татом все життя для тебе стараємось. Щоб ти мав всі умови дома, адже час біжить швидко, захочеш створити сім’ю, щоб вам було комфортно жити. – Та мій Матвій не дослухавши, кинув слухавку
Не такої подяки я чекала від свого сина, геть не такої…
В двох з чоловіком ми виховували сина. Вже з самого малечку наш Матвій знав про нашу любов до нього і наскільки він дорогий для нас.
Коли ми побрались з чоловіком в нас майже не було нічого. Жили ми спочатку у його батьків, та там ще жила його сестра, квартира невеличка, тай трохи за тісно нам було усім.
Якось свекруха сказала, що має стареньку хату у селі, так ми з Петром і вчепились за цю ідею, що переїдемо жити на село і біля цієї хатки збудуємо свій будиночок мрії.
Збудувати будинок, це праця кількох років, а в нашому випадку це все дитинство і юність нашого сина. Поки наш Матвій підростав, з ним ми і потроху вили своє гніздечко.
Чоловік дуже любив свого сина, майже кожного року відправляв нас з Матвієм на моря, а сам в цей час працював, дуже любив проводити із сином час на риболовлі, хотів відгородити сина від всіх турбот, тому не привчав його до роботи, говорив вистарчить, що я важко працюю, нехай сину живеться легко.
Між ними справді був тісний зв’язок. Бувало, я навіть і ревнувала трохи, що син більше тягнеться до батька, але виправдовувала це тим, що вони мужчини і в них більше спільних інтересів.
Так і не встиг мій Петро, поробити все в будинку, важка недуга забрала його від нас. Залишились ми з Матвієм самі господарювати.
Потрібно було завершити ванну кімнату, яку не встиг Петро, покласти плитку, і купити все необхідне. Попросила я якось нашого сусіда, товариша Петра, а той залюбки погодився, говорить Матвій мені буде допомагати і ми разом все доробимо.
У мого Матвія є вже дівчина з якою вони зустрічають вже десь біля року, тому він часто буває, що залишається в неї ночувати. А ще син перевівся на заочно, щоб трохи підзаробити собі на свої забаганки, адже моєї зарплати вистарчає тільки на комунальні і їжу.
Сьогодні я зателефонувала сину, попросила приїхати допомогти з ремонтом у ванній, на що почула, що він їде з друзями на риболовлю і йому не потрібні мої ремонти.
– Як не потрібні? Але ж ми з татом все життя для тебе стараємось. Щоб ти мав всі умови дома, адже час біжить швидко, захочеш створити сім’ю, щоб вам було комфортно жити.
Та мій Матвій не дослухавши мене кинув слухавку.
Мені так було незручно перед сусідом, розумію що виховали ми з Петром егоїста. Самій мені буде важко, а як достукатись до сина, я і не знаю, порадьте мені, будь ласка, як переконати сина мені допомогти?
Автор – Наталя У
Передрук заборонено!
Фото ілюстративне спеціально для ibilingua
Недавні записи
- До сина на ювілей з пустими руками я не йшла. В невістки маленька дитина, і вона відразу ж попередила, що всю гостину вона буде замовляти. Ну, думаю, скільки там тих суш в коробочці. Я стала ні світ ні зоря, котлет насмажила, олів’є приготувала, огірки і помідори вквасилися. – Ви сідайте на диван! З хвилини на хвилину має доставка під’їхати. – Та чого чекати! В мене все є. – Я давай витягати продукцію з сумки. Я ж і подумати не могла, що невістка так на це відреагує. Відтепер буду на гостину до них йти, як пані: телефон в сумочку і все!
- Свекруха моя знову умудрилася вчудити! Ну скільки пояснювали, просили людину – все одно своє гне. Ось і зараз. Але вона весь час забуває про це прохання, ну або навіть абсолютно свідомо ігнорить його. Притягла дитині розумний телефон, який, само собою, у малого вже є
- Оскільки у нього за містом невелике господарство, є живність – коза. кури-качки – та город, його дні з коханою жінкою мають бути дуже насиченими. Підйом із самого ранку. Потім робота. Догляд за тваринами та майбутнім урожаєм. Неспішно, без фанатизму. Але щоб аж до обіду. Потім невелика перерва й знову працювати – все, як у наших предків. Вони роботи не боялися і жили сто років. Моя квартира в центрі Луцька йому як п’яте колесо
- Учора моя невістка Олена мала 36 років. Та я поїхала у місто до дітей на два дні раніше – щоб усе їй допомогти, разом приготувати всілякої домашньої смакоти – голубців, завиванців, холодцю, перців нафарширувати, торт спекти, млинців з сиром солодких . Привезла з села всього свого – курку, качку свої, свининки на холодець купила в сусідів, яєць – теж своїх, мочка і сиру, тільки зробила. Ну й овочів-фруктіва, само собою. Ледве доперла все маршруткою! А сьогодні вже поїхала зранку додому, наплакалася всю дорогу і заспокоїтися не можу – ну так прикро! Ну хіба так можна??? Все запхала в холодильник і не глянула. А відмітили – просто сором
- Свекруха Марина Федорівна – золота людина. Мудра, знає життя на багато краще за мене. Маю її слухатися, щоб з мене хоч якийсь толк був. Я не правильно доглядаю за чоловіком, тобто її сином, неправильно роблю все для дитини. Днями зібралася я прибрати зуб, муляє мені давно, а мама чоловіка каже мені: “Не здумай! Тобі занесуть щось і в щоці утвориться дірка!” І що тепер робити – не знаю, невже свекруха права? А вона мені: “Ти йому ручки-ніжки пошкодиш. Ось я дивилася передачу, там так і було”