fbpx
Breaking News
Ні в якому разі не можна покидати Божественну Літургію. Деякі християни через власні лінощі та легковажність, виходять із церкви ще до закінчення Божественної Літургії й думають, що в цьому немає нічого страшного. Ось чому!
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері
Донька мене на днях приємно здивувала. Прийшла стомлена з роботи, а на кухні сюрприз. Тортик називається “Улюбленій матусі”. Це було так приємно, смачно і красиво, що мені забракло слів, були одні емоції. Любіть та балуйте своїх рідних(рецепт)
Так, як вже зовсім скоро розпочинається піст, я стала вишукувати цікаві пісні рецепти. Цей салатик одразу ж мені припав до душі. Він не лише дуже соковитий та легкий, але й вітамінний та містить мінімальну кількість калорій. Скуштувавши один разочок – закохалася в нього назавжди!
Як тільки я торкаюся будь-якої теми в розмові, наприклад, вступ до університету, то це супроводжується словами – “ти тупа”, “ти все завалиш”, “я витрачаю гроші на тебе марно”, “у тебе немає майбутнього, якщо ти не підеш туди, куди скажу я”: пишу і плачу, чому Боженька дав мені таку маму, за чиї гріхи? Сил терпіти вже просто немає!
Суспільство
Солдата знайшли пoвiшeним за 3 дні після зникнення

В селі Краснокам’янка (Кизилташ) Феодосійського міського округу у окупованому Криму при таємничих обставинах зaгuнув 19-річний військовослужбовець російської військової частини № 6915.

Подробиці трагедії поки не повідомляють. Відомо тільки, що солдата-строковика знайшли пoвiшeним на території складських приміщень в сусідній військовій частині.

Напередодні зникнення хлопець разом із іншими приймав присягу. Керівництво військової частини, де так і не встиг послужити солдат, відразу оголосило, що він пішов в “самоволку”.

Строковика шукали по всій території північно-східної частини півострова. І тільки через три дні знайшли його тіло.

Чи сам солдат наклав на себе руки, чи його вbuли — з’ясує слідство.

Читайте також: ВИЗНАЧИЛИ КРЕДИТИ, ЯКІ БАНКИ МОЖУТЬ СПИСУВАТИ

Джерело.

Related Post

facebook