fbpx
Цікаве
Сьома ранку – а нова сусідка вже на порозі, і я навіть не сумніваюся, що їй у борг чогось треба. Дивна жінка оселилася по-сусідству. І завжди просить щось і з тих 7 речей, які ні в якому разі не можна давати “в борг”, навіть близьким

Сьома ранку – а нова сусідка вже на порозі, і я навіть не сумніваюся, що їй у борг чогось треба. Дивна жінка оселилася по-сусідству. І

завжди просить щось і з тих 7 речей, які ні в якому разі не можна давати “в борг”, навіть близьким – так мене це прабабуся навчила.

Вона говорила, щоб уникнути неприємних ситуацій у житті, людям не варто ділитися зі своїми близькими навіть особистими речами.

Є сім речей, які не варто позичати своїм друзям або родичам. Навіть якщо ви не бачите нічого ніби такого в такій допомозі – ці предмети можуть привнести у ваше життя та життя вашої родини неприємності та конфлікти.

Сіль

Бабуся казала, що сіль має особливу енергетичну силу – вона запам’ятовує енергетику людини і приносить у життя щастя. Тому сіль часто використовують як головний атрибут під час обрядів. Щоб не спричинити лихо – продукт краще продати за символічну плату. У моєї бабці під подушкою завжди лежав полотняний мішечок з сіллю – для гарного сну.

Взуття

У черевиках залишається енергетика людини. Якщо ви добровільно віддаєте на час своє взуття людині – дозволяєте їй вторгатися у свою ауру і ділитеся з нею везінням. Подібні речі краще дарувати безоплатно чи продати. Але найголовніше правило – не забирати назад взуття, адже воно вже носій енергетики іншої людини.

Талісмани

Пам’ятні предмети, прикраси та обереги небажано передавати навіть близькій людині, адже вони можуть вплинути на неї по-іншому. Щонайменше тому, що вони вбирають енергетику свого власника та захищають його від негативу.

Бабуся казала, що й намисто, сережки не варто носити після когось з родичів. А на думку астрологів, для кожного знака Зодіаку призначено своє каміння та метали, тому до талісманів потрібно ставитися з обережністю: те, що підходить одному, може нести негатив іншому.

Хліб

Цей найголовніший продукт символізує достаток та добробут, тому його присутність у хаті обіцяє позитивне майбутнє для сім’ї. Будь-які хлібобулочні вироби не можна передавати через поріг, а якщо ви віддасте комусь останнього шматка хліба -це означатиме, що добровільно впускаєте у свій будинок нещастя і злидні.

Посуд

Кухонне приладдя, опинившись на не вашому столістолі, заряджається чужим енергетичним полем і після повернення може викликати у вашому будинку суперечки і навіть матеріальні проблеми. Віддаючи посуд навіть на якийсь час, ви ризикуєте втратити своє везіння.

Предмети для прибирання

Віник та швабра, на думку езотериків і старих людей, також є містичними предметами. Вони збирають негативну енергетику в будинку та не дозволяють їй вирватися назовні. Якщо ви даєте комусь користувтаися свій віник або швабру – вони втрачають захисні властивості і вже не будуть оберігати ваше домашнє вогнище.

Засоби особистої гігієни

Мило, гребінці, манікюрні набори, рушники та доглядові засоби не прийнято передавати навіть найближчим людям не лише через правила гігієни, але й щоб не дарувати оточуючим свою енергетику. Ваше – це ваше.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.