fbpx

Соня Плакидюк прокоментувала заручини з Річардом Горном

Соня Плакидюк – fashion- фотограф і експерт проекту “Топ-модель по-українськи” – наречена. Зі своєю половинкою – Річардом Горном – Соня познайомилася на знімальному майданчику під час кастингів експертів реаліті “Супермодель по-українськи” в 2014 році.

І нареченою, до слова, теж стала під час зйомок. Правда, вже іншого проекту. Зробити пропозицію Горну допомогла Маша Єфросиніна та її новий проект “Сюрприз! Сюрприз!”.

Соню запросили в студію, щоб, нібито, виконати мрію її прихильниці. Але в підсумку в центрі сюрпризу виявилася сама Соня.

“Ми приховували ці стосунки, адже щастя повинно бути тихим, – розповів Горн. – Пам’ятаю, коли побачив Соню, відразу подумав: вона відьма! Руда, зухвала вона миттю розташувала мене до себе”. Кілька місяців Соня і Річард просто працювали разом. Адже на той момент Соня була заручена з іншим.

Читайте також: ВАКАРЧУК РОЗКРИТИКУВАВ ДЕРЖАВНУ ПОЛІТИКУ

Але потім хлопці вирушили в Карпати. І в Яремче зрозуміли – вони не просто колеги. “Першим подарунком від Річарда став гуцульський вінок – стрічка з бомбонами, яку він пов’язав мені на голову.

Як пізніше з’ясувалося, це був головний убір нареченої, – каже Соня. – З тих пір у нас цілком певний вектор. Він – козак Вакула, а я ніби як Оксана “.

Пропозиція руки і серця Річард теж вирішив робити по-гуцульськи. В українському народному костюмі і з сватами, роль яких виконали Ольга Сумська та Віталій Борисюк.

“Я абсолютно не очікувала такого повороту подій. Добре, що сиділа, коли в студію вийшов Річард. Інакше впала б, – посміхається Соня. – Я в шоці, захваті і дуже щаслива!”.

Привітати хлопців прийшли їхні друзі – стиліст проекту “Топ-модель по-українськи” і дизайнер Артем Климчук , співачки Даша Астаф’єва та Ассія Ахат. А ведуча і модель Алла Костромічева передала віртуальний привіт – з Нью-Йорка.

“Ми були свідками зародження цих відносин. Думаю, тоді, на самому початку, Соня не усвідомлювала до кінця всіх масштабів того, що відбувається. Коли у них все з Річардом закрутилося, вона навіть боялася думати про те, що це може перерости в щось велике.

Але Річард продовжував їй доводити, що він саме та людина, що він хоче бути з нею і хоче робити її щасливою. Вони один одного доповнюють. і я вважаю їх ідеальною парою “, – сказала Алла Костромічева.

Джерело.

You cannot copy content of this page