fbpx
життєві історії
– Соромно, мені до тебе звертатися в цій справі, але виносити сміття з хати не буду. А ти, як не крути, члeн сім’ї. – Що ж такого могло статися у свекрухи, що вона просить допомоги у жадібної-гyлящої-невдячної невістки? Моїй цікавості не було меж

– Оксанко, мені необхідна твоя допомога.

Перший раз за два роки мого шлюбу, тон свекрухи, в бесіді зі мною, був таким, як треба. Не злим і роздратованим, а тим, що просить. І що вона могла від мене хотіти я дивувалася. Давай зустрінемося в кав’ярні поруч з моїм будинком. Оксано, ти тільки на машині будь, добре? За матеріалами

Почувши ці слова, все миттю стало на свої місця. Свекрусі потрібна машина з персональним водієм. Оксана, ти зможеш приїхати? Це дуже важливо. Я дуже прошу, будь ласка!

Будь ласка, з її вуст і на мою адресу, я також чула вперше. Тут вже включилася звичайна цікавість. Що ж такого могло статися у свекрухи, що вона просить допомоги у жадібної-гyлящої-невдячної невістки? Добре, я під’їду через 30 хвилин, пообіцяла я. Дякую, Оксано.

Я почула «дякую»? Мені стає стрaшнувато. Гаразд, подивимося, що ж буде далі. Через десять хвилин після розмови я отримала смс «накинь непримітний плащ».

Я приїхала на місце зустрічі через півгодини. Тетяна Петрівна прошмигнула в авто і скомандувала: Поїхали! Ось адреса. Сказала вона, простягнувши мені листочок з адресою.

Їхати треба було на околицю міста, не в найблагополучнішу його частина. Але як то кажуть, господар пан. Свекруха до слова, виглядала вельми незвично величезні окуляри і пляжний крислатий капелюх. Вона знайшла в своїй сумці пошарпану смішну бейсболку і простягнула її мені: Ось, одягай. Потрібно, щоб нас не впізнали. Одягай! На задньому сидінні кепка Вадима лежить, можна я краще її одягну? Добре. З царського плеча погодилася Тетяна Петрівна.

Все виявилося банально. Свекруха підозрювала свекра в зрaді. І хотіла дізнатися чи так це. Адресу вона взяла з листування чоловіка з контактом «Діма автосервіс». Ага, і я думала, що нічого такого. Мовляв, машину полагодити потрібно.

Але не думаю, що майстри по ремонту шлють своїм літнім клієнтам «сумую і ніжно цілую». Сьогодні мій муженьок збирається туди, де його будуть цілувати. Спіймати хочу, на гарячому. Соромно, мені до тебе звертатися в цій справі, але виносити сміття з хати не буду. А ти, як не крути, члeн сім’ї. Пояснювалася Тетяна Петрівна.

Приїхали за адресою, ми вийшли з авто. Виглядали ми, звичайно, дуже колоритно і зовсім не підозріло дівчина в плащі і кепці майже на очах, і жінка в великому солом’яному капелюсі й темних окулярах на на все обличчя, хоча сонцем на той момент і не пахло. Ми пробралися до парадного і озирнувшись на всі боки чи не дивиться на нас хто-небудь, прокралися в під’їзд і пішли шукати квартиру.

Читайте також:ДІВЧАТКА, ТАКИЙ РЕЦЕПТ ЦІКАВИЙ ВИЧИТАЛА В ІНТЕРНЕТІ, ПРОСТО СОВІСТЬ ЗАМУЧИТЬ, ЯКЩО НЕ ПОДІЛЮСЬ З ВАМИ. ЗАПИСУЙТЕ! ДУЖЕ ШВИДКО, А НАЙГОЛОВНІШЕ СМАЧНО!

Двері відчинила симпатична блондинка. І, не встигла Тетяна Петрівна затіяти скaндал, як слідом за незнайомкою вийшов чоловік. Він обійняв дівчину, і здивовано запитав: Тетяна Петрівна? А Ви що тут забули? Ем, ми знайомі? В подиві запитала свекруха.

Так, Ви якось з Віталієм Володимировичем до мене в сервіс заїжджали. Ви з ним, судячи з усього, розминулися він хвилин 10 тому від нас пішов, гроші привозив за заміну шин. Раптом чоловік замовк, а потім розреготався. Ви через смс? Точно через повідомлення! Я дружині своїй писав, але адресатом тоді помилився. Ну ви жінки, даєте!

Дмитро реготав хвилин п’ять, аж до сліз. Дочекавшись, поки той заспокоїться, Тетяна Петрівна попросила залишити її візит в секреті. Не турбуйтеся, я нічого не скажу Віталію Володимировичу.

Розгублена свекруха сіла в авто і взяла з мене обітницю мовчання. Далі ми їхали в повній тиші.

Дякую! Якщо відверто, не очікувала, що ти не відмовиш. Знаєш, у нас якось все з самого початку не так зав’язалося. Може, спробуємо заново? Запропонувала вона боязко.

Дружити зі свекрухою? Я тільки за. А то набридло вже кpoв пити, їй-Богу. Чому б і ні. З посмішкою сказала я у відповідь. Я рада. Посміхнулася у відповідь Тетяна Петрівна.

Ця невелика пригода зробила нас ближче. У нас з’явився спільний секрет. Маю надію, що це стане початком налагодження наших взаємин.

facebook