fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Суспільство
Соціолог: 3 обіцянки Зеленського, які впливають на його рейтинг.

Директор Фонду “Демократичні ініціативи” Ірина Бекешкіна назвала 3 обіцянки Президента України Володимира Зеленського, які впливають на його рейтинг. Про це вона заявила, відповідаючи на питання журналіста РБК-України, передає портал Рубрика.

“Ми свого часу ставили питання: що для вас є критерієм того, що країна рухається в правильному напрямку. Це виконання трьох основних завдань, які люди вважають найважливішими”, – каже соціолог.

Перше – це війна на Донбасі. Зеленський обіцяв, що вона закінчиться, намагається щось робити, але поки війна триває.

Друге завдання – підвищення добробуту. Падіння не було, але і такого зростання, на яке багато хто розраховував, особливо пенсіонери, теж немає. Підвищення пенсій на 100-200 гривень – це несерйозно. А це ж не просто пенсіонери, це чиїсь батьки, і діти, як і раніше, змушені їм допомагати, давати гроші, лікувати і т. д. Тому і їх родичі теж так думають.

Третє – боротьба з корупцією. Поки що нікого гучно не посадили. Якісь рухи є, когось звільняють, але за фактом нікого не посадили.

“Але при цьому поки що у людей ще є надія. Розумієте, Зеленський особисто людям дуже подобається: “Він наш”, “вони йому заважають”, – зазначила вона.

Читайте також: ВСІХ НАС ІНОДІ ОХОПЛЮЄ НЕКОНТРОЛЬОВАНИЙ СТРАХ, ТРИВОГА. В ТАКИХ ВИПАДКАХ ВАМ ЗАВЖДИ ДОПОМОЖЕ ЦЯ КОРОТКА, АЛЕ ДУЖЕ СИЛЬНА МОЛИТВА ДО ГОСПОДА, ЯКА ВГАМОВУЄ БУДЬ-ЯКІ СТРАХИ.

Related Post