fbpx
життєві історії
Спершу в село до мами ми їздили разом з Мартою, але через її “королівський” характер, мама з нею не уживалася навіть на день-два, не кажу вже про тиждень чи місяць. – Я не можу це їсти! Може цей холодець і смачний, але в нього такий вигляд, що хочеться його собакам віддати, – говорила Марта моїй мамі прямо в очі, за накритим столом. Я старався змінювати тему, щоб не ображати обох люблячих людей, але все ставало дедалі гірше

Спершу в село до мами ми їздили разом з Мартою, але через її “королівський” характер, мама з нею не уживалася навіть на день-два, не кажу вже про тиждень чи місяць. – Я не можу це їсти! Може цей холодець і смачний, але в нього такий вигляд, що хочеться його собакам віддати, – говорила Марта моїй мамі прямо в очі, за накритим столом. Я старався змінювати тему, щоб не ображати обох люблячих людей, але все ставало дедалі гірше.

Мене звати Микола. Коли я одружився з Мартою, я був дуже щасливий. Тільки ось Марта ніяк не могла порозумітися з моєю мамою. Через це я став дуже рідко їздити до своєї мами.

Але навіть на відстані Марта ображалася на неї, оскільки та передавала нам сумки з домашньою їжею.

– Коль! Зателефонуй своїй мамі і скажи, хай вона більше не передає нам їжу! Я цю сумку ледве додому дотягла! Довелося з роботи відпрошуватись! А тепер я маю ще весь вечір думати-гадати, куди все це складати. Морозилка ж зайнята!

– Марто, але ж мама хоче, як краще. Вона ж для нас старається! Вона хоче, щоб ми хорошого м’яса поїли! Адже їй теж було важко нести цю сумку! А м’ясо я сам розділю і знайду місце в морозилці! Не хвилюйся! – заспокоював я свою дружину.

Цілих три роки я живу як між двома вогнями.

Раніше ми їздили з Мартою до мами удвох. Але всі наші поїздки постійно закінчувалися суперечкою. Мама старалася, готувала смачну їжу. Але Марті нічого не подобалося і вона, не соромлячись, говорила про це моїй мамі. Мама лила сльози, засмучувалась, і тому я перестав брати Марту з собою, коли їхав до своєї матері. А вона на мене через це сильно ображалася, бо не любила бувати у вихідні одна.

Мати почала мені часто дзвонити і просила, щоб я до неї приїхав. Але я вважав за краще залишатися з дружиною.

Але потім ми з Мартою розлучилися. Я зустрів іншу дівчину, Олю і одружився з нею.

І після цього моє життя дуже змінилося. Оля завжди з великим задоволенням їздить до моєї мами. Вона із задоволенням їла те, що готувала мама. Вони навіть разом готували їжу на кухні.

Ми проводили з мамою усі вихідні. Домашнє м’ясо моя Оля обробляла з великим задоволенням і ніколи ні в чому не дорікала мою матір.

Я думаю, що Оля  просто сильно мене любить, і її батьки навчили поважати старших, не те, що Марту. Оля вміє обминати гострі кути. Моя мама підлаштовується під Олю і в них чудові стосунки.

Я цьому дуже радий. Тепер ми завжди із задоволенням їздимо до мами і у нас із нею прекрасні стосунки.

Фото ілюстративне