fbpx
Суспільство
Співачка і кума Dzidzio Оля Цибульська вперше з 24 лютого приїхала до Києва – повернулася з Заходу країни. Але зробити це її змусила одна причина

У перші дні повномасштабної війни українська співачка і кума відомого артиста Dzidzio Оля Цибульська із сином Нестором виїхала на захід України.

І ось лиш через 4 місяці Цибульська нарешті знову побачила найрідніших людей, оскільки вона повернулася до столиці.

В Ірпені на момент виїзду артистки залишалися батьки Цибульської. На щастя, вони встигли виїхати з міста перед тим, як ворожі ракети повністю знищили їхнє житло.

Наразі батьки живуть у київській квартирі Олі Цибульській. Співачка вирішила повернутися, щоби привітати маму з днем ​​народження. З самого ранку зіркова родина вже смакувала картоплю та холодець, які приготувала Наталя Іванівна. Відео в Instagram опублікувала Оля Цибульська.

“Я скучила дуже. Так сильно, що складно підібрати слова та висловити емоції. Я люблю тебе, матусю. Яке щастя – знову обійняти та сказати після всього, що ми пережили”, – підписала відео Цибульська.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Оля Цибульська (@cybulskaya)

До Києва співачка приїхала лише на кілька днів. Наразі Оля Цибульська працює над своїм live-альбомом, реліз якого відбудеться вже незабаром. А ще артистка готує для шанувальників сюрприз – несподіваний дует. З ким саме, Оля поки що не розповідає – тримає інтригу.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.