fbpx

Співачка Лоліта Мілявська, яка народилася у Мукачеві, обурена високими цінами на продукти в росії. Як так можна – обдирати своїх? Біднесенька Лоліта, не робила макіяж та манікюр цілий місяць. Проте співачка подякувала українцям

Співачка українського походження Лоліта Мілявська, яка народилася у Мукачеві, обурена високими цінами на продукти в росії. Як так можна – обдирати своїх? Біднесенька Лоліта, не робила макіяж та манікюр цілий місяць. Проте співачка подякувала українцям.

Лоліта вважає, що постачальники цукру і макаронів у російські магазини користуються ситуацією в країні і заробляють на своїх.

Про це вона заявила у відео в своєму Instagram.

Крім того, Лоліта поскаржилася, що за останній місяць забула, що вона жінка, бо весь час мила, прасувала, готувала для своїх доньки та мами, евакуйованих з Києва.

– Хочу сказати величезне дякую усім простим українським людям, які зробили можливою евакуацію моїх близьких. Вони не брали гроші за ночівлю, ділилися їжею, – зазначила співачка.

Біднесенька Лоліта, не робила макіяж та манікюр цілий місяць! А посиділа б стільки у бомбосховищі, то думала б, певно, про інше.

“І мене тепер вражає те, що там, де ми, патріоти, вдома, ціни. Я все розумію про санкції і все розділяю тут з вами, але не можна ж так заробляти на своїх, обдирати людей до останнього”, – обурилася Лоліта.

“Я розумію всіх хто купив макарони і цукор заздалегідь. А ті люди, які поставляють продукти в магазини, якби хоч раз поставили себе на місце тих, для кого євро і долари – це міфічна одиниця і загранпаспорт теж, напевно, совісті було б більше. Це непатріотично”, – зазначила Лоліта Мілявська.

Нагадаємо: у перші дні війни Мілявська закликала до миру та просила випустити мирне наслення, зокрема, її рідних – маму і дочку.

Бережи нас всіх, Боже! Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page