fbpx
життєві історії
Спочатку було неприємно і незвично, але незабаром я побачила і плюси в такому житті. Родичі і друзі навіть не підозрювали про це. На людях він платив за нас обох, а вдома я вже віддавала йому свій борг. Він здавався щедрим, люблячим і турботливим чоловіком, а я не хотіла руйнувати цю ілюзію

У мене ідеальна сім’я , так вважають всі наші друзі, колеги і просто знайомі. Шикарна трикімнатна квартира в центрі міста, дорогі машини, коштовності, домробітниця, частий відпочинок за кордоном та інші принади багатства. За матеріалами

Чоловік працює в сфері видобутку нафти, а я займаю непогану посаду в сфері ресторанного бізнесу. Моїми колегами є жінки і дівчата, які дуже люблять попліткувати. Моє особисте життя нерідко ставало приводом для обговорення, але я в них не лізла.

На всі питання відповідала, що мене забезпечує чоловік. Це викликало у них шалену заздрість, а я не хотіла розповідати якісь моменти подружнього життя. Але за дверима нашої квартири зберігалися секрети нашого сімейного щастя , де не все так райдужно.

З чоловіком ми живемо разом уже 15 років. Одружилися в усвідомленому віці, не скажу, що це була божевільна любов, напевно, більше за розрахунком і бажанням догодити родичам. На той момент ми вже встигли досягти непоганих успіхів в роботі. Чоловік виявився жaхлuво скупою людиною. Близько року я намагалася його якось перевиховати, але потім кинула всі спроби, і ми розділили бюджет.

Кожен платив за себе. Машину, поїздки, половину квартири, коштовності я оплатила з власної кишені, благо, зарплата дозволяла. Винятком були подарунки на день наpoдження і новий рік, але і тут подарунок обговорювали заздалегідь і в межах однакових сум.

Спочатку було неприємно і незвично, але незабаром я побачила і плюси в такому житті. Родичі і друзі навіть не підозрювали про це. На людях він платив за нас обох, а вдома я вже віддавала йому свій борг. Він здавався щедрим, люблячим і турботливим чоловіком, а я не хотіла руйнувати цю ілюзію …

Близько року тому я працювала з колегою над одним дуже важливим проектом. Ми багато часу проводили разом, в тому числі і у мене вдома. Перший час вона соромилася мого чоловіка, але потім я стала помічати з її боку різні знаки уваги і натяки, адресовані йому. Мене це не бентежило, до чоловіка почуттів не було вже давно, тому я робила вигляд, що нічого не помічаю.

Вона з ним фліртувала, робила компліменти, помітно одягалася і недвозначно натякала. Мій чоловік піддався на провокації. Вони стали зустрічатися, не особливо це приховуючи тому, коли я прямо запитала його про зраду, він не став відпиратися.

Колега ж робила винуваті очі і говорила про шалене кохання. Ми розлучилися тихо і мирно, кожен залишився при своєму майні, розміняли квартиру. Я навіть відчула якесь полегшення і свободу, щастя від того, що більше не потрібно нікому брехати.

Читайте також:МАМОЧКИ, БЕРІТЬ НА ЗАМІТКУ: РЕЦЕПТ ПІСОЧНОГО ТІСТА З ЯКОГО Я НАЙЧАСТІШЕ ГОТУЮ СВОЇМ ДІТКАМ СМАКОЛИКИ. ШВИДКО, ЗРУЧНО ТА СМАЧНО!

Колега всім розповідала про неземне кохання, щастя, а мене всі шкодували, але їх жалість скоро знадобилася розлучниці. Незабаром, колишній чоловік озвучив всі свої принципи коханці, які їй не сподобалися. Вона прибігла до мене з претензіями і питаннями. Я розповіла їй все, як було в нашій родині. Для неї це виявилося шoком і удaром.

У своїх мріях вона вже їздила на дорогій машині, літала на курорти, змінювала коштовності, а на ділі виявилося все навпаки. Колега почала все в фарбах розповідати своїм подругам, ця тема надовго стала предметом обговорення в нашому колективі.

Я трималася стороною, але до мене доходили чутки про те, що її мало хто підтримує. Незабаром вони розлучилися, колега звільнилася, наостанок виливши на мене весь свій негатив щодо ймовірного вдалого шлюбу.

З тих пір я рідко спілкуюся з чоловіками, мені подобається жити одній, ні від кого не залежати, я стала по-справжньому щаслива, позбувшись від непотрібної людини у своєму житті – чоловіка.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

facebook