fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
рецепти
Мамочки, беріть на замітку: рецепт пісочного тіста з якого я найчастіше готую своїм діткам смаколики. Швидко, зручно та смачно!

Мамочки, беріть на замітку: рецепт пісочного тіста з якого я найчастіше готую своїм діткам смаколики. Швидко, зручно та смачно! За матеріалами

Швидке пісочне тісто

Інгредієнти:

– 150 г борошна

– щіпка солі

– 75 г масла вершкового

– 1 яєчний жовток

– 3 столові ложки води

Читайте також:Я ПОБОЮВАЛАСЯ ВІДПУСКАТИ ЧОЛОВІКА ТАК ДАЛЕКО І НАДОВГО. АЛЕ ОДНОГО РАЗУ ДМИТРО ВСЕ-ТАКИ ВИРІШИВ СПРОБУВАТИ ЩАСТЯ. Я ВІДМОВЛЯЛА, ЯК МОГЛА, НЕМОВ ВІДЧУВАЮЧИ БIДУ

приготування:

У мисці змішайте борошно і дрібку солі. Потім додайте холодне нарізане маленькими шматочками масло і руками вимісити, щоб суміш стала схожа на крихту.

Додайте жовток і 2 столові ложки крижаної води.

Перемішайте і в разі потреби додайте ще воду (тісто має стати однорідним). Зліпіть з тіста кулю і загорніть в плівку.

Надішліть в холодильник на 30 хвилин.

Випікайте тісто при 180 градусах, використовуючи його для приготування ягідних пляцків і кошичків.

Related Post