fbpx
життєві історії
Спочатку думала, що це просто смуга така в житті, не дуже хороша. Адже всяке буває. Але згодом зрозуміла, що це для нього є норма. Але метатися було пізно, з’явилася дитина. Грошей не вистачало. Коли синові було три роки, довелося влаштуватися на роботу. Тоді чоловік зовсім розслабився. Заробітки стали взагалі час від часу

Щодо грошей мені з чоловіком пощастило не дуже. Здобувач він досить посередній. Та й особливо не напружується. Запитайте, навіщо живу із таким? Мені нікуди йти. Тим більше із двома дітьми.

Звичайно, я не очікувала, що так складеться моє життя. Молода була. Зараз розумію. Але я не могла розпізнати його на той момент.

Спочатку думала, що це просто смуга така в житті, не дуже хороша. Адже всяке буває. Але згодом зрозуміла, що це для нього є норма. Але метатися було пізно, з’явилася дитина.

Грошей катастрофічно не вистачало. Коли синові було три роки, довелося влаштуватися на роботу. Тоді чоловік зовсім розслабився. Заробітки стали взагалі час від часу.

Спочатку я його тягла, але потім чаша переповнилася. Тоді я твердо заявила, що дитині я зобов’язана, а йому – ні. Не подобається – йди. Я більше не тримаю.

І ось йому пощастило і він влаштувався на роботу із цілком пристойним заробітком за сільськими мірками. І почалося.

Виявляється, він тепер цар, адже він заробляє купу грошей. Виставляє мені якісь вимоги. І всеодно, що я теж працюю та втомлююся. Після роботи танцює навколо нього.

А мені вже нічого не треба. Я вже так втомилася за всі ці роки.

Сиджу, думаю, що робити і дивуюсь від своїх думок. Хочу, щоби він знайшов собі іншу. І пішов від нас. Обмежувати спілкування з дітьми не буду. Налаштовувати проти теж. Ось якось так.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua