fbpx
життєві історії
Спочатку наші стосунки не викликали захоплення у батьків та друзів, але потім сталася подія, яка змінила їхню думку

Нас зіштовхнула не приємна випадковість — коли з-за рогу вилетіла маршрутка, я просто не змогла адекватно відреагувати на перешкоду та штовхнула велосипедиста.

Їм виявився міцний дядько у спортивному костюмі і я приготувалася відбивати атаку. Такі чоловіки всі і про все знають, і не люблять дівчат на дорогих машинах — принаймні такою, я здається збоку.

З велосипедистом було все добре, а мій автомобіль — трохи погнувся, але дрібниці, тому Георгій запропонував оговтатися від такого і трохи посидіти в кафе.

Так почалася історія нашого кохання. Новий знайомий був дуже цікавим співрозмовником та прихильником здорового способу життя, тому й роз’їжджав велосипедом.

Перше враження виявилося оманливим — з-під сивини блищали яскраві сині очі, що підтверджували, що їхній господар має успіх у жінок.

Ми почали зустрічатися, і незабаром я дізналася історію його життя — він втрати свою дружину і дитину, вона так і не одружилася, займається бізнесом і є власником невеликої будівельної фірми.

Я, у свою чергу, розповіла, що машину отримала подарунок від бабусі, закінчую юридичний та мрію стати адвокатом. Спочатку наші стосунки не викликали захоплення у батьків та друзів, але потім сталася подія, яка змінила їхню думку.

Георгій за допомогою знайомих змогли відстояти дитячий майданчик у нашому дворі, який планували перетворити на платну автостоянку.

Сусіди шанобливо віталися з ним та просили проконсультувати з питань будівництва.

Авторитетна ерудована людина згуртувала наше подвір’я, тому матуся та татко погодилися на шлюб.

Щасливий чоловік при питанні знайомства з посмішкою відповідає, що моя краса буквально збила його з ніг і хитро посміхається.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua