fbpx
життєві історії
Спочатку це була звичайна біжутерія, а коли мама вийшла заміж, батько дарував їй золоті каблучки та браслети на кожен день народження. Тільки сережки у неї були отримані у спадок від бабусі. Ними вона дуже дорожила. бо вони були дуже особливого дизайну, зі справжнім діамантом. Батьки не дарма дарували золото у вигляді прикрас і мені. Замість ремонту я запропонувала здати їх у скупку, а гроші витратити на відпочинок. Коли моя свекруха дізналася про це, образилася, що ми їй не сказали, оскільки в неї теж є обручки

Моя мама дуже любила різні прикраси. Спочатку це була звичайна біжутерія, а коли вона вийшла заміж, батько дарував їй золоті каблучки та браслети на кожен день народження. Тільки сережки у неї були отримані у спадок від бабусі. Ними вона дуже дорожила. бо вони були дуже особливого дизайну, зі справжнім діамантом.

Я, на відміну мами, не люблю прикраси, особливо золоті, які особисто мені віддають міщанством. Може, це колись було модним, але зараз у молоді інші переваги і смаки. Але, незважаючи не це, батьки купували мені ці дорогі дрібнички, а я не хотіла їх засмучувати і вдавала, що рада таким подарункам.

І ось коли у мами зламалися її улюблені сережки і порвався браслет, я запропонувала їй замість ремонту здати їх у скупку, а гроші витратити на відпочинок.

Вона довго роздумувала над моєю пропозицією, потім погодилася, і ми звернулися до сервісу скупки золота, де приймають не тільки поламані, але і золоті вироби, що вийшли з моди. До маминих прикрасою я додала і свої ланцюжки, кільця і ​​сережки, залишивши тільки обручку, хоча мама і була проти, вона все сподівалася, що я це все носитиму.

Та коли ми отримали всю суму, батьки повеселішали, що їхні вкладення в золото зараз окупилися і принесли такий дохід. Ці кошти ми витратили на путівки мамі та татові до елітного санаторію, щоб вони трохи відпочили та поправили здоров’я. Це набагато важливіше, ніж скринька із золотом, яка просто стоїть і не приносить ніякої користі.

Коли моя свекруха дізналася про це, образилася, що ми їй не сказали, оскільки в неї теж є обручки, з яких давно випало каміння, а ще дві обручки – її і спочилого чоловіка. Вона не хотіла зберігати їх, щоб не нагадували про втрату. Я допомогла їй теж вигідно здати золото, виручені гроші свекруха вклала у купівлю дачі, саме їй бракувало такої суми.

Моя подруга теж здала прикраси, які їй дарував колишній чоловік. Потім дякувала за пораду, сказавши, що нарешті вигідно позбулася подарунків, які нічого, крім сумних спогадів, їй не приносили. Вона й раніше хотіла здати золото, але у ломбарді їй не сподобалася ціна.

Я задоволена, що можна отримати гроші за непотрібні вже прикраси.Адже набагато приємніше витратити гроші на те, що дійсно треба і хочеться, ніж носити немилі прикраси, або просто дивитися, як вони лежать купою і тьмяніють. Не шкодую анітрішки про те, що тепер не маю таких прикрас, але мої батьки і я отримали яккраві емоції.

Автор: Зінаїда

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, pexel

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!