fbpx
життєві історії
Спочатку, думала, що ніколи чоловіка не забуде, буде ростити сина і про себе не думала… Але молодість бере своє. Зустрівся їй в житті людина, в якого закохалася. Але, десь через місяців зо два спільного проживання Гнат, новий коханий Юльки, став негативно ставиться до її синочка. Ну чим він міг досадити дорослому мужику, дитина ще й толком розмовляти не навчився. Але Гната дратувало в хлопчика все – від його лопотіння до незграбних кроками по дому

Юлька вкотре плакала від безвиході. Гнат вкотре причепився до Олега і не заспокоївся, поки алкогольний сон не зморив.

Юлька познайомилася з Гнатом, коли синові було всього півтора року. З першим чоловіком їй довелося пожити всього рік, сталася біда, коли йшов з роботи. Переплакала і переживши горе, жінка стала жити далі.

Спочатку, звичайно, думала, що ніколи чоловіка не забуде, буде ростити сина і про себе не думала… Але молодість бере своє. Зустрівся їй в житті людина, в якого закохалася.

Але, десь через місяців зо два спільного проживання Гнат, новий коханий Юльки, став негативно ставиться до її синочка. Ну чим він міг досадити дорослому мужику, дитина ще й толком розмовляти не навчився. Але Гната дратувало в хлопчика все – від його лопотіння до незграбних кроками по дому.

Спочатку він говорив все це тільки Юльці, але незабаром став кричати і на нічого не розуміючу дитину. Причому став пити і робив це в алкогольному запалі.

Юлька, звичайно ж, сина в образу не давала. Через це всього у них постійно траплялися скандали.

А сьогодні взагалі він прокричав таке, від чого у Юльки стиснуло крижаними серце. “Вибирай, – вигукнув чоловік, – чи я або твій годованець! Віддай його бабці, знаєш як ми потім з тобою заживемо… Тільки удвох!”

Юлька проревіла години дві. А потім стала збирати речі. Зібрала одяг сина і швиденько скоадала свою в сумку. Тихесенько взяла сплячого сина на руки і вийшла з квартири, назавжди залишивши в ній Гната. Зачинивши при цьому двері як квартири, так і свого серця.

Ось тільки йти їй було нікуди. З першим чоловіком вони жили у його матері, потім вона жила на знімній, а нинішнє житло було повністюдругого чоловіка. Благо ще ніч була теплою і її жінці довелося провести на лавочці в невеликому скверику.

Грошей у неї було взагалі обмаль, адже Гнат наполіг на тому, щоб вона не працювала, а своїх грошей їй не давав – навіть продукти купував сам.

Раптом у Юльки задзвонив телефон. Вона злякалася, що це Гнат і не хотіла навіть діставати його з сумочки. Але синочок вже почав прокидатися, тому стільниковий потрібно було хоча б відключити.

Але на екрані висвічується номер не чоловіка. Їй дзвонила її колишня свекруха. Вона часто запитувала про здоров’я онука і мала добрі стосунки з Юлькою.

Юлька взяла трубку і не змогла розмовляти, голос тремтів. Свекруха, здавалося, все зрозуміла і тільки запитала: “Доню, ви де?” Заплакана Юлька пояснила.

Буквально хвилин через двадцять під’їхало таксі, з якого вискочила схвильована свекруха. Вони швидко переговорили і жінка похилого віку постановила: “Так, дочко, зараз ви їдете до мене, відмови не приймаю. А потім разом подумаємо, що робити”.

Так, Юлька стала жити у колишньої свекрухи. Синочка віддали в дитячий садок, забирала і відводила його свекруха, а Юлька влаштувалася на роботу. Гнат спробував було пригрозити їй розправою, якщо вона не повернеться, але за неї тепер було кому заступитися.

А синочок ріс і радував маму і бабусю, які знову стали однією цілою, міцною сім’єю.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!