fbpx
Суспільство
“Справедливо буде прив’язати зарплати міністрів, заступників міністрів і інших чиновників до середньої зарплати по країні. Потрібно припиняти виплати по 200-400% премій – тепер максимальна премія буде не більше, ніж один оклад” – у Кабміні вжили заходів щодо високих заробітних плат в “Нафтогаз України” та для інших чиновників. Як же вони житимуть на “копійки”?

“Справедливо буде прив’язати зарплати міністрів, заступників міністрів і інших чиновників до середньої зарплати по країні. Тобто якщо у всіх зарплата зменшуватиметься, то у чиновників теж”, – повідомляється в публікації прем’єра Олексія Гончарука.

Високі зарплати топ-менеджерів України стали приводом для ухвалення рішення урядом щодо впорядкування виплат зарплат керівникам міністерств.

Про це заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у Телеграм-каналі в середу, 5 лютого.

Також Гончарук підкреслив, що розмір заробітної плати міністрів і їх заступників буде встановлено в діапазоні від трьох до п’яти середніх заробітних плат.

“Переконаний, що потрібно припиняти виплати по 200-400% премій – тепер максимальна премія буде не більше, ніж один оклад. Більш того, вся інформація про зарплати керівництва Кабінету Міністрів буде публічною і оприлюднюватиметься щомісячно”, – пише Гончарук.

Крім того, прем’єр-міністр повідомив, що наглядова рада НАК “Нафтогаз України” незабаром отримає звернення уряду України, в якому буде міститися прохання “утриматися від виплат великих премій керівництву цієї компанії і розглянути питання про їх перегляд у бік зменшення”.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що високі зарплати міністрів є невід’ємною складовою подолання корупції у владі.

“Багато років в Україні чиновники офіційно отримували по кілька тисяч гривень, а за тіньовими схемами крали десятки і сотні мільйонів доларів або отримували зарплати в конвертах. Їм не потрібна була офіційна висока зарплата, тому що вони, офіційно прибідняючись, за лаштунками грабували країну і людей . Українців просто обманювали. Ми припинили порочну практику тіньових схем і відкатів в уряді”, – написав Гончарук.

За його словами, в уряді не буде корупціонерів і схем. Високі зарплати міністрів допоможуть подолати корупційну практику у владі.

Джерело – Інформаційне агентство ASPI

Читайте також: МИНИСТР ДМИТРО ДУБІЛЕТ ЗІЗНАВСЯ, ЩО “ФІНАНСОВА ПОДУШКА” ДОЗВОЛЯЄ ВИТРАЧАТИ НА СЕБЕ 3 ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ НА МІСЯЦЬ.  

Фото з відкритих джерел.

facebook