fbpx
Суспільство
Стало відомо, чому Медведєв таке “городить”: останнім часом дописи та заяви Дмитра Медведєва просто божевільні. Причину дізналися журналісти, а відома українська астрологиня підтвердила інформацію і навіть більше – назвала дату завершення земного існування заступника голови Ради безпеки РФ

Останнім часом дописи та заяви Дмитра Медведєва стали просто божевільні.

Причину такої поведінки і вчинків Медведєва дізналися журналісти, а відома українська астрологиня підтвердила інформацію і навіть більше – назвала дату завершення земного існування заступника голови Ради безпеки РФ.

Виявилося, у російських владних колах зараз активно обговорюють розставання заступника голови Ради безпеки РФ Дмитра Медведєва з дружиною Світланою, повідомляє Telegram-канал Можем пояснити.

Причому ініціатором розлучення була Світлана Медведєва, саме вона пішла від російського політика.

Журналісти звернули увагу, що останніми роками подружня пара практично не з’являлася на публіці разом. В основному Світлана Медведєва була сама. Їхня остання спільна поява відбулася в січні 2020-го на богослужінні в Москві.

При цьому, зазначають журналісти, за часів президентства Медведєва подружжя постійно було на офіційних прийомах.

Також Джерела центру Досьє повідомили, що останнім часом у подружжя стався серйозний розлад. Це потрясіння, окрім інших проблем (відставка з уряду, зниження впливу) змінило Медведєва. Він почав писати істеричні пости на підтримку війни проти України та постійно загрожує Заходу.

А ось відома українська астропсихолог Валентина Віттрок передбачила найближче майбутнє для пішака Кремля Дмитра Медведєва, який останнім часом став все частіше з’являтися на публіці. Валентина стверджує: у найближчому  майбутньому чекає його не дуже приємний результат.

– Не виключаю скоре завершення його земного шляху, він і сам цього бажає. Якщо виходити з гороскопу, напружений аспект в натальній карті Медведєва передбачається вже зовсім скоро – 29 липня 2022 року.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.