fbpx
Шоу-бізнес
Стало відомо, що Веніамін, син Тіни Кароль, не єдиний спадкоємець Євгена Огіра. У чоловіка, що відійшов у засвіти, є ще один син від попередніх стосунків, який також дуже на нього схожий

Стало відомо, що Веніамін, син Тіни Кароль, не єдиний спадкоємець Євгена Огіра. У чоловіка, що відійшов у засвіти, є ще один син від попередніх стосунків, який також дуже на нього схожий.

Веніамін як дві краплі води нагадує Огіра, свого батька, що відійшов у засвіти, але він такий не єдиний: у чоловіка Тіни Кароль є позашлюбний син.

Тіна Кароль ніколи не приховувала свого сина, який народився у шлюбі з Євгеном Огіром. З маленьких рочків хлопчик став популярним, але насправді в нього є рідний брат.

Як відомо, чоловік Тіни Кароль відійшов у вічність, коли їхній спільний син Веніамін був зовсім маленьким. Євген не встиг ані виховати свого красунчика, ані добудувати маєток, який створював для своєї сім’ї. Усі ці місії взяла на себе поп-діва, яка намагається зберегти спадок коханого і береже пам’ять про нього в стінах свого будинку.

Але річ у тому, що Веніамін – не єдиний спадкоємець Євгена. Після себе продюсер залишив двоє синів, і ба більше, обидва на нього дуже схожі.

Після відходу у потойбіччя чоловіка Тіни Кароль його друзі розповідали про те, що він мріяв про сім’ю та дітей. Але його первісток з’явився на світ не від коханої жінки. Відповідальність за дитину він на себе взяв. Але ставати на рушничок щастя з матір’ю хлопчика не захотів.

Усе сталося після його розлучення з першою дружиною Дариною, яка напроти, не хотіла займатися дітьми, а усю себе присвячувала продюсерству. Коли у Тіни Кароль та Євгена з’явився спільний спадкоємець, пасинок співачки був ще досить маленьким. Після відходу у вічність Євгена, артистка взяла на себе відповідальність і почала влаштовувати дітям зустрічі.

У будинку співачки на дитину чекало навіть власне ліжко. Як ніяк, але у Веніаміна є рідний брат. Зараз Тіна про нього майже нічого не розповідає, але ще тоді заявила, що добре ставиться до дитини і немає ніяких причин не любити її.

На жаль, з мамою хлопчика у Кароль все ж таки виникли проблеми. По-перше, родина хотіла отримати весь спадок від Євгена, а по-друге, ходили чутки, нібито жінка намагається відібрати права на пісні у Кароль. Правда, щодо останнього, то співачка все спростувала.

Що ж, нам залишається лише побажати щастя двом спадкоємцям Євгена Огіра.

Фото – з вільних джерел