fbpx
Суспільство
Стало відомо, скільки заробляють міністри. Ось які зарплати Шмигаль і компанія заробили за березень. 

Стало відомо, скільки заробили українські міністри за березень 2020 року.

Про це повідомляє інформаційне видання Україна в своєму телеграм каналі.

Заробітна плата українських чиновників давно хвилює українське суспільство. У народі вже давно повелося, що це є певним показником несправедливості, адже переважно вони заробляють чималі гроші при тому, що в країні не помічаються позитивні зрушення.

 Тепер же в мережі з’явилася нова інформація про зарплати народних обранців.

Так, найбільшою заробітною платою зможе похвалитися міністр Владислав Криклій. Міністр інфраструктури за березень заробив 97.1 тисячу гривень.

Друге місце в даному списку зайняв міністр юстиції Денис Малюська, він за місяць заробив своєю працею 74.7 тисяч гривень.

Третє місце зайняла колишній міністр фінансів Оксана Маркарова. Вона змогла заробити 69,4 тисячі гривень.

За ними в числі п’ятірки йдуть міністр оборони Андрій Таран і міністр соціальної політики Марина Лазебная.

Новий прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заробив 45.9 тисяч гривень, що не дуже багато в порівнянні з першим місцем. Такі ж суми грошей отримали міністр закордонних справ Вадим Пристайко, чинний глава міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба, міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков. Найменшу суму грошей отримала колишній міністр охорони здоров’я. Вона отримала всього 18.5 тисяч гривень.

Варто відзначити і заступників, які також отримують чималі гроші. Іван Руснак з міністерства оборони отримав 161.9 тисяч гривень, а Юрій Джигир з міністерства фінансів отримав 114,4 гривень за березень.

Джерело

Фото ілюстративне – korrespondent.net

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!