fbpx
Шоу-бізнес
Стало відомо, як почувається зараз Борис Моїсеєв – спішить до Кобзона? “Молить стару з косою про швидкий візит”, –  розповів відомий журналіст

Стало відомо, як почувається зараз Борис Моїсеєв – спішить до Кобзона: “Молить стару з косою про швидкий візит”.

Російський журналіст грузинського походження Отар Кушанашвілі на своєму YouTube-каналі “Каково?!” заявив, що 68-річний російський співак Борис Моїсеєв перебуває у важкому стані.

Кушанашвілі зазначив, що включення співака на Північному Кавказі до списку осіб, які загрожують здоров’ю молоді, безглузде, оскільки він “нікому вже не може зашкодити”.

– Борис Моїсеєв уже майже десятиліття нерухомий… Практично нерухомий. Він шкоди завдати не може. Він таку шкоду собі завдав своїм життям. Де ваше співчуття? Немає жодного сенсу в тому, щоб Моїсеєв був у списку. Він прощається із життям щодня. Молить стару з косою про швидкий візит, – заявив Кушанашвілі.

Список заборонених на Північному Кавказі артистів склав керівник громадської організації “Наш дом – город Грозный” Сайпуддін Гучигов. Про це повідомило видання “Кавказ.Реалии”. Гучигов запропонував створити комітет, який визначатиме, чи можна тому чи іншому артисту виступати в республіках. До списку занесли актора Олексія Паніна, репера Morgenstern, співаків Філіпа Кіркорова, Шуру, лідера гурту “Ленинград” Сергія Шнурова, телеведучу і співачку Ольгу Бузову.

У Бориса Моїсеєва з 2010 року проблеми зі здоров’ям. У 2020 році російський продюсер Андрій Разін заявив, що співак потерпає від безпам’ятства, а музичний критик Сергій Сосєдов розповідав, що, коли востаннє бачився з Моїсеєвим, артист уже важко пересувався.

Журналіст Отар Кушанашвілі висловив підтримку Україні в день повномасштабного вторгнення у країну Росії.

“Сором, біль, страх. Україна назавжди!” – написав він 24 лютого в своєму Instagram

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.